شنبه 31 شهریور 1397 | به روز شده: 6 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 25 بهمن 1390 - 03:49:52 | کد مطلب: 160411 چاپ

لیست 59 نفره نامزدهای جبهه بصیرت و بیداری اسلامی در استان‌ها

ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
سخنگوی جبهه بصیرت و بیداری اسلامی لیست 59 نفره نامزدهای جبهه بصیرت و بیداری اسلامی در شهرستان‌های کشور را اعلام کرد.
حجت‎الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس لیست 59 نفره نامزدهای جبهه بصیرت و بیداری اسلامی در شهرستان‎های کشور را اعلام کرد که این اسامی به نقل از فارس به شرح زیر منتشر می‌شود:

* استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه بناب: ضیاءالله اعزازی‎ ملکی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر، اسکو: محمدحسین فرهنگی

حوزه انتخابیه ورزقان و خادوانا: رضا علیزاده

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: احمد خیری

حوزه انتخابیه میانه: حاج اصغری

* استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین‎دژ و تکاب: مهدی عیسی‎زاده و محمد میرزایی

* استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نیر و نمین: جواد صبور، حقیقت‎پور

حوزه انتخابیه گرمی و دشت‎مغان: ولی اسماعیلی

* استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان: محمدکریم شیرزاد

حوزه انتخابیه مبارکه: سید علی‎محمد موسوی‎ مبارکه

حوزه انتخابیه خمینی‎شهر: محمدجواد ابطحی

حوزه انتخابیه سمیرم: بهروز جعفری

حوزه انتخابیه فلاورجان: سید ناصر موسوی‎لارگانی

حوزه انتخابیه کاشان: محمدحسن قدیری ‎ابیانه

* استان بوشهر

حوزه انتخابیه دشتستان: بابری

* استان تهران

حوزه انتخابیه پاکداشت: فرهاد بشیری

حوزه انتخابیه دماوند: شاهرخ رامین

حوزه انتخابیه شهریار: حسین گروسی

* استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه اردکان: عبدالمحمد بابااحمدی

* استان خراسان‎ رضوی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات: سید امیرحسین قاضی‎زاده‎ هاشمی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات: جواد کریمی ‎قدوسی

حوزه انتخابیه سبزوار: علی بروغنی

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: رستمی

* استان خراسان‎ شمالی

حوزه انتخابیه شیروان: حسین‎نژاد

* استان خوزستان

حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسنوند

حوزه انتخابیه اهواز: ناصر سودانی

* استان فارس

حوزه انتخابیه سروستانو کربال و کوار: نصرالله کوهی ‎انارکوهی

حوزه انتخابیه شیراز: سیدحسین ذوالائرار

حوزه انتخابیه فیروزآباد: سید یونس موسوی ‎سرچشمه

* استان قزوین

حوزه انتخابیه بوئین‎زهرا: روح‎الله عباسپورجانی

* استان کرمان

حوزه انتخابیه کهنوج، رودبار: محمدرضا امیری‎کهنوج

حوزه انتخابیه بم: موسی عضنفرآبادی

حوزه انتخابیه سیرجان: شهباز حسن‎آباد بیگدری

* استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: محمد کرمی‎راد

حوزه انتخابیه کنگاور، هرسین و دینور: وحید احمدی

حوزه انتخابیه پاوه: سیدفتح‎الله حسینی

* استان کهکیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه کهکیلویه و بهمئی: سید علی‎محمد بزرگواری

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: ستار هدایتخواه

حوزه انتخابیه گچساران: سید قدرت‎الله حسینی‎پور

* استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا: سید علی طاهری

* استان گیلان

حوزه انتخابیه بندرانزلی: حسن خسته‎بند

حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی

حوزه انتخابیه رشت: سید علی آقازاده

* استان لرستان

حوزه انتخابیه پل‎دختر: علی گائیدی

حوزه انتخابیه خرم‎آباد: رضا رحیمی‎نسب

حوزه انتخابیه الیگودرز: حجت‎الله رحمانی

* استان مازندران

حوزه انتخابیه بابلسر: مقداد نجف‎نژاد

حوزه انتخابیه بهشهر: جمشیدی

حوزه انتخابیه نور: فیاضی

* استان مرکزی

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی

حوزه انتخابیه بندرلنگه: احمد جباری

* استان همدان

حوزه انتخابیه اسدآباد: اکبر رنجبرزاده

حوزه انتخابیه رزن: محمدمهدی مفتح

حوزه انتخابیه همدان: سید محمدکاظم حجازی

حوزه انتخابیه کبودرآهنگ: عیسی جعفری

* استان یزد

حوزه انتخابیه تفت و میبد: سیدجلال یحیی‎زاده

در همین زمینه: