پنج شنبه 3 فروردین 1396 | به روز شده: 11 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 12 دی 1395 - 12:41:41 | کد مطلب: 357345 چاپ

برنامه زمان‌بندی کامل رقابت‌های فوتبال جام جهانی کوچک

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
ملی‌پوشان نوجوان در اولین دیدار خود در این تورنمنت روز دوشنبه ۲۰ دی ماه به مصاف تیم زنیت سن پترزبورگ می‌روند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تورنمنت بین‌المللی سن پترزبورگ با حضور 16 تیم در 4 گروه از 19 دی ماه در سن پترزبورگ روسیه آغاز می‌شود و تیم ملی نوجوانان کشورمان در گروه D با تیم‌های اسلوونی، مولداوی و زنیت سن پترزبورگ همگروه است و در اولین دیدار روز دوشنبه 20 دی ماه از ساعت 19:30 به وقت تهران به مصاف تیم زنیت سن پترزبورگ می‌رود.

گروه A: تاجیکستان، یونان، بلغارستان و استونی

گروه B : لتونی، بلاروس، روسیه و هند

گروه C: لیتوانی، آذربایجان، اسلواکی و قزاقستان

گروهD : ایران، زنیت سن پترزبورگ، اسلوونی و مولداوی

  • یکشنبه 19 دی

بازی 1: تاجیکستان - یونان / ساعت 12:30
بازی 2: بلغارستان - استونی / ساعت 14:45
بازی 3: لتونی - بلاروس / ساعت 17
بازی 4: روسیه - هند / ساعت 19:30

  • دوشنبه 20 دی

بازی 5: لیتوانی - آذربایجان / ساعت 12:30
بازی 6: اسلواکی - قزاقستان / ساعت 14:45
بازی 7: مولداوی - اسلوونی / ساعت 17
*بازی 8: زنیت سن پترزبورگ - ایران / ساعت 19:30

  • سه‌شنبه 21 دی

بازی 9:استونی - یونان - ساعت 12:30
بازی 10: بلغارستان - تاجیکستان / ساعت 14:45
بازی 11: هند - بلاروس / ساعت 17
بازی 12: روسیه - لتونی / ساعت 19:30

  • چهارشنبه 22 دی

بازی 13: قزاقستان - آذربایجان / ساعت 12:30
بازی 14: اسلواکی - لیتوانی / ساعت 14:45
*بازی 15: ایران - اسلوونی / ساعت 17
بازی 16: زنیت سن پترزبورگ - مولداوی / ساعت 19:30

  • پنجشنبه 23 دی

بازی 17: تاجیکستان - استونی / ساعت 12:30
بازی 18: یونان - بلغارستان / ساعت 14:45
بازی 19: لتونی - هند / ساعت 17
بازی 20: بلاروس - روسیه / ساعت 19:30

  • جمعه 24 دی

بازی 21: لیتوانی - قزاقستان / ساعت 12:30
بازی 22: آذربایجان - اسلواکی / ساعت 14:45
*بازی 23: مولداوی - ایران / ساعت 17
بازی 24: اسلوونی - زنیت سن پترزبورگ / ساعت 19:30

  • شنبه 25 دی

بازی 25: تیم سوم گروه A - تیم چهارم گروه B / ساعت 17
بازی 26: تیم سوم گروه B - تیم چهارم گروه A / ساعت 19:30

  • یکشنبه 26 دی

بازی 27: تیم سوم گروه C - تیم چهارم گروه D / ساعت 12:30
بازی 28: تیم سوم گروه D - تیم چهارم گروه C / ساعت 14:45

  • مرحله یک چهارم نهایی

بازی 29: تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B / ساعت 17
بازی 30: تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A / ساعت 19:30

  • دوشنبه 27 دی

بازی 31: تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D / ساعت 17
بازی 32: تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C / ساعت 19:30

  • سه‌شنبه 28 دی

بازی 33: بازنده بازی 25 - بازنده بازی 27 / ساعت 12:30
بازی 34: بازنده بازی 26 - بازنده بازی 28 / ساعت 14:45
بازی 35: برنده بازی 25 - برنده بازی 27 / ساعت 17
بازی 36: برنده بازی 26 - برنده بازی 28 / ساعت 19:30

  • چهارشنبه 29 دی

بازی 37: بازنده بازی 29 - بازنده بازی 30 / ساعت 12:30
بازی 38: بازنده بازی 31 - بازنده بازی 32 / ساعت 14:45
بازی 39: برنده بازی 29 - برنده بازی 30 / ساعت 17
بازی 40: برنده بازی 31 - برنده بازی 32 / ساعت 19:30

  • پنجشنبه 30 دی

بازی 41: بازنده بازی 33 - بازنده بازی 34 / ساعت 12:30
بازی 42: برنده بازی 33 - بازنده بازی 34 / ساعت 14:45
بازی 43: بازنده بازی 35 - بازنده بازی 36 / ساعت 17
بازی 44: برنده بازی 35 - برنده بازی 36 / ساعت 19:30

  • جمعه اول بهمن

بازی 45: بازنده بازی 37 - بازنده بازی 38 / ساعت 12:30
بازی 46: برنده بازی 37 - برنده بازی 38 / ساعت 14:45
بازی 47: بازنده بازی 39 - بازنده بازی 40 / ساعت 17

  • دیدار فینال:

بازی 48: برنده بازی 39 - برنده بازی 40 / ساعت 19:30