یکشنبه 6 خرداد 1397 | به روز شده: 42 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 12 دی 1395 - 21:03:03 | کد مطلب: 357365 چاپ
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش:

نیروی زمینی ارتش در تامین امنیت کشور درنگ و تردید نخواهد کرد

دفاع > ارتش - همشهری آنلاین:
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: این نیرو حتی یک لحظه در تامین و تضمین امنیت کشور در مقابل دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درنگ و تردید نخواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ دوم ستاد سید کمال پیمبری درباره توانمندی نیروی زمینی ارتش در برگزاری رزمایش‌های مختلف این مطلب را عنوان کرد و گفت: نزاجا، چون یک نیروی کارآمد و باتجربه است؛ ظرفیت‌های دفاع مقدس، از آن یک نیروی کارآمد و عملیاتی ساخته است.

وی ادامه داد: تهدیدات روز و ارائه راهکارها برای مقابله با آنها و پدافند قاطع از سرزمین مقدس جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های نیروی زمینی ارتش است.

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: در رزمایش‌های مختلفی که در طول سال برگزار می ‌شود، نزاجا گوشه ای از ظرفیت‌هایش را به نمایش می‌‌گذارد.

امیر سرتیپ دوم پیمبری تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش، همچون دیگر نیروهای مسلح، تبعیت از مقام عظمای ولایت و اقدام برای صیانت از امنیت ملی و مقابله در لحظه با همه تهدیدها و خطرات را وظیفه اصلی خود می‌داند و حتی یک لحظه در تأمین و تضمین امنیت کشور درنگ و تردید نخواهد کرد.

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه دشمن، حتی جرأت نگاه چپ به کیان ایران اسلامی را ندارد، خاطرنشان کرد: معتقدیم دشمنان ایران اسلامی، ضعیف ‌تر و حقیرتر از آن هستند که بخواهند مشکلی برای ما ایجاد کنند ولی ما برای مقابله با هر تهدید و خطری آماده هستیم و در دفاع مقدس، به جهانیان ثابت کردیم که پای آرمان‌ها و اهداف نظام اسلامی ایستاده‌ایم و هرگز اجازه کوچکترین تهدید نسبت به مرزها و آرمان‌هایمان را به دشمن نابکار نخواهیم داد.