دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 2 ساعت و 22 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 29 بهمن 1395 - 18:24:25 | کد مطلب: 362304 چاپ

ممنوعیت تردد کامیون‌ها در جاده‌های گیلان به علت کولاک

اجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس راه استان گیلان از شهروندان خواست تا از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و گفت: به علت کولاک شدید در کلیه محورهای استان ممنوعیت کامل تردد کلیه کامیون‌ها تا اطلاع ثانوی اجرا می‌شود.

سرهنگ حسین محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم بارش برف طی امروز رانندگان حتما زنجیرچرخ به همراه داشته باشند تا در صورت ضرورت از آن استفاده کنند.

وی ضمن اینکه از مردم خواست تا از سفرهای غیر ضروری و تردد در جاده‌های استان بپرهیزند، افزود: محدوده پلیس راه آستارا تا گردنه حیران، اسالم به خلخال، گردنه سیاهکل دیلمان، محورهای کوهستانی غرب گیلان بارش شدید برف گزارش شده و تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

سرهنگ محمدپور گفت: محور پونل به خلخال همچنان مسدود است، محور رشت به قزوین باز بوده و مشکلی تا این حال برای تردد وجود ندارد.

رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه تردد کامیون‌ها در استان گیلان ممنوع است، گفت: به علت بارش برف و کولاک شدید در کلیه محورهای استان ممنوعیت کامل تردد کلیه کامیون‌ها تا اطلاع ثانوی اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه رانندگان از هرگونه تردد پرهیز کنند تا شرایط مساعد گردد، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان با شماره 141 و یا 110 تماس بگیرند.