پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 27 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 24 اسفند 1395 - 12:16:04 | کد مطلب: 365045 چاپ

آماده‌باش ۱۵۷ پایگاه اورژانس تهران در چهارشنبه سوری

زندگی > سلامت - همشهری آنلاین:
سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه۱۵۷ پایگاه اورژانس تهران در شب چهارشنبه سوری در حالت آماده‌باش هستند، گفت: آمبولانس‌های اورژانس در ۱۱۰ نقطه تهران مستقر می‌شوند.

به گزارش ايسنا،‌دکتر پیرحسین کولیوند اظهار داشت: حفظ سلامت و امنیت مردم مهم‌ترین موضوعی است که ما در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه تمهیداتی ویژه برای چهارشنبه آخرسال توسط اورژانس در نظر گرفته شده است، افزود: از مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان عزیز می‌خواهیم که نکات ایمنی را رعایت کنند تا با مشکلات و حوادث مواجه نشوند.
سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: در همین راستا سامانه تلفن 115 برای دریافت تماس‌های مردم آماده پاسخگویی است. همچنین 157 پایگاه اورژانس در تهران در حالت آماده‌باش قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه 200 دستگاه آمبولانس، 30 موتورلانس و هشت اتوبوس آمبولانس برای پوشش چهارشنبه آخر سال آماده باش هستند، افزود: علاوه بر آمادگی بیمارستان‌ها، نیروهای ستادی و عملیاتی نیز در حالت آماده‌باش هستند.

کولیوند افزود: یک فروند بالگرد اورژانس نیز برای پوشش چهارشنبه آخرسال در حالت آماده باش قرار گرفته است و آمبولانس‌های اورژانس در 110 نقطه تهران مستقر شده‌اند.