یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 24 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
پنجشنبه 26 اسفند 1395 - 07:33:00 | کد مطلب: 365183 چاپ

فیتیله‌ای‌ها با قطار به دید و بازدید می‌روند | هنرمندان در شبکه یک

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون - همشهری آنلاین:
کارگردان برنامه «گل اومد بهار اومد» درباره جزییات این برنامه با حضور هنرمندان در شبکه یک سخن گفت.

به گزارش مهر؛ محمد مسلمی  با اشاره به تولید یک برنامه تولیدی در شبکه یک گفت: مشغول ضبط برنامه «گل اومد  بهار اومد» برای شبکه یک هستیم که من کارگردانی آن را بر عهده دارم و مهدی بصیری تهیه کننده آن است.

وی ادامه داد: امروز قسمت اول این برنامه را ضبط می‌کنیم و قرار است پخش این برنامه که از یکم فروردین ۹۶ آغاز می‌شود هر روزه باشد.

کارگردان گروه «فیتیله» درباره قصه این برنامه عنوان کرد: قصه «گل اومد بهار اومد» درباره یک قطار شادی است که راه می‌افتد و حامل ننه سرما، عمو نوروز و بهار خانم است. این قطار به صورت نمایشی هنرمندان کشور را سوار قطار می‌کند و به دید و بازدید افرادی می‌رود که در طول سال زحمت می‌کشند.

مسلمی با اشاره به هنرمندانی که در این برنامه و در قطار بهاری حضور دارند، بیان کرد: مرتضی حسینی، امیر احمدی از مجریان، قاسم افشار خواننده، منوچهر آذری و محب اهری از جمله هنرمندانی هستند که در قطار ما حضور دارند.

وی با اشاره به زمان پخش این برنامه اظهار کرد: ما با این قطار در پنج روز به بازدید این زحمتکشان می‌رویم و بعد از آن باقی برنامه در ۶ روز در محله هرندی به صورت یک جشن برپا می‌شود و همه می‌توانند به آنجا بیایند.

وی در پایان بیان کرد: در این جشن که به همت شهرداری منطقه ۱۲ برگزار می‌شود برنامه‌های مختلف نمایشی و موسیقایی اجرا می‌شود.