یکشنبه 28 آبان 1396 | به روز شده: 1 ساعت و 18 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
پنجشنبه 26 اسفند 1395 - 22:20:14 | کد مطلب: 365253 چاپ

آبادان | جام جهانی کشتی فرنگی؛ گزارش تفصیلی دیدارهای روز اول

ورزش > کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:
در روز اول مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی تیم ایران بر آلمان غلبه کرد، اما مقابل روسیه شکست خورد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، سي و پنجمين دوره رقابت هاي جام جهاني كشتي فرنگي با حضور 8 تيم برتر جهان در سالن كوثر شهر آبادان در حال برگزاري است.

تيم كشتي فرنگي ايران كه در گروه يك اين رقابت ها با تيم هاي روسيه، آلمان و قزاقستان همگروه است، در ديدار نخست خود از مرحله مقدماتي با نتيجه 7 بر 1 مقابل تيم آلمان به پيروزي رسيد.

در ديگر ديدار از گروه دوم اين مسابقات نيز تيم اوكراين با نتيجه 6 بر 2 از سد تيم بلاروس گذشت.


نتيجه انفرادي اين ديدارها به شرح زير است:

  • ايران 7- آلمان 1


59 كيلوگرم: محسن حاجي پور، برنده 2 - كريستوفر كرامر 0


66 كيلوگرم: مهدي زيدوند، برنده 2- اريك ويس 0


71 كيلوگرم: محمدعلي گرايي، برنده 7 - ماكسيميليان شوابه 0


75 كيلوگرم: سعيد عبدولي، برنده 7- فلوريان نيوماير 2


80 كيلوگرم: يوسف قادريان، برنده 11- پاسكال ايزل 2


85 كيلوگرم: حسين نوري، برنده 2- رامسين عزيزسير 1


98 كيلوگرم: سيد مصطفي صالحي زاده، برنده 5 - اوليور هاسلر 0


130 كيلوگرم: امير قاسمي منجزي 2- ادوارد پاپ، برنده 5

 

  • اوكراين 6 - بلاروس 2


59 كيلوگرم: ژورا آبويان، برنده 8- ماكسيم كاژارسكي 4


66 كيلوگرم: پرويز نصيب اف، برنده 3- ياروسلاو كارداش 2


71 كيلوگرم: روسلان ايسرافيلوف، 0- پاول لياح، برنده 2


75 كيلوگرم: ميكولاي داراگان، برنده 9 ضربه فني - ايهور كاسيانكوف 1


80 كيلوگرم: دميترو پيشكوف، برنده 3- راديك كوليف 0


85 كيلوگرم: يوري شكريوبا، برنده 2- ميكلاي استادوب 1


98 كيلوگرم: ولادمير واسيليف، برنده 7- ايهور ياسكاوتس 1


130 كيلوگرم: الكساندر چرنتسكي 4- گئورگي چوگاشويلي، برنده 4

در دومين ديدار از مرحله مقدماتي اين رقابت ها و از گروه يك تيم هاي ايران و روسيه مقابل يكديگر قرار گرفتند كه در پايان تيم روسيه با نتيجه 5 بر 3 مقابل تيم ايران به پيروزي رسيد.

از نكات قابل توجه اين ديدار 4 امتياز علي ارسلان مقابل حريف روس بود كه داوران به آن اعتقاد نداشتند و پيروزي يوسف قادريان نيز مقابل رمضان آباچاريف قهرمان بود.

نتايج اين ديدار به شرح زير است:

  • ايران 3- روسيه 5

59 کیلوگرم: سامان عبدولي 1 - مینگیان سیمینوف (برنز المپيك- نقره اروپا)، برنده 3


66 کیلوگرم: علی ارسلان 4 - آرتم سورکوف، (قهرمان بازي هاي اروپايي) برنده 7


71 کیلوگرم: محمدعلی گرائی برنده 4- ابوزید مانتسیگوف 0


75 کیلوگرم: سعید عبدولی 1- رومن ولاسوف، (قهرمان المپيك و جهان) برنده 5


80 کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده 3 - رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) 0


85 کیلوگرم : حسین نوری 0 - داویت چاکوتادزه، برنده (قهرمان المپيك) 9


98 کیلوگرم: سید مصطفی، برنده 2 - ماکسیم استفاریان 0


130 کیلوگرم: بهنام مهدی‌زاده 1 - سرگئی سمینوف (برنز المپيك) برنده، 2


تيم ايران در سومين ديدار از مرحله مقدماتي، صبح جمعه به مصاف تيم قزاقستان خواهد رفت.

در گروه دو اين رقابت ها نيز تيم آذربايجان با نتيجه 5 بر 3 از سد تيم بلاروس گذشت.

نتايج اين ديدار به شرح زير است:

 

  • آذربايجان 5 - بلاروس 3


59 كيلوگرم: طالح ممدوف 1 - ماكسيم كاژارسكي، برنده 2


66 كيلوگرم: نوفال بابايف، برنده 8- ياروسلاو كارداش 0


71 كيلوگرم: حسن علي اف، برنده 9- پاول لياح 0


75 كيلوگرم: الوين مورساليف، برنده 10- ايهور كاسيانكوف 2


80 كيلوگرم: رفيق حسين اف، برنده 2- راديك كوليف 0


85 كيلوگرم: اسلام عباس اف، برنده 3- ميكلاي استادوب 0


98 كيلوگرم: اورخان نورايف 7- ايهور ياسكاوتس، برنده 8


130 كيلوگرم: صباح شريعتي (كشتي نگرفت)- گئورگي چوگوشويلي، برنده