یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 47 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 26 فروردین 1396 - 19:55:57 | کد مطلب: 367074 چاپ
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش:

نیروی هوایی از مؤلفه‌های اصلی قدرت دفاعی کشور به شمار می‌رود

دفاع > ارتش - همشهری آنلاین:
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه امروز این نیرو یکی از مؤلفه‌های اصلی قدرت دفاعی کشور است تصریح کرد: نیروی هوایی با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات نظامی جزو قدرتمندترین نیروهای مسلح منطقه است.

به گزارش روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، این مطلب را امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در جمع دانشجویان وظیفه مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی که با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان حسینی نیک فرمانده این یگان برگزار شد، عنوان کرد.

وی گفت: خدمت مقدس سربازی بهترین فرصت برای خودسازی افراد است و می توان با تغییر نوع نگاه به آن از این لحظات استفاده بهینه داشته باشیم.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش اضافه کرد: در ارتش جمهوری اسلامی ایران همه کارها فلسفه خاص خود را دارد به طوری که حتی نگهبانی بدون اسلحه نیز می تواند در بالا رفتن سطح مسئولیت پذیری افراد موثر باشد.

امیر سرتیپ نصیرزاده با اشاره به اهمیت دوران سربازی برای جوانان اظهار داشت: خدمت سربازی در تمام کشورهای دنیا به شیوه های مختلف مرسوم است و همه حکومت ها به نیروهای آماده نظامی نیاز دارند تا در صورت لزوم بتوانند از آنان برای حفظ و حراست از دستاورد های خود استفاده کنند.

وی در ادامه ضمن توصیه به دانشجویان وظیفه برای حضور پرشور در انتخابات 29 اردیبهشت گفت: انتخابات مظهر قدرت و اقتدار ایران اسلامی است و وظیفه همه ما و به ویژه قشر جوان حضور گسترده در انتخابات و ادای تکلیف سیاسی در قبال کشور است.