جمعه 26 آبان 1396 | به روز شده: 16 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 30 فروردین 1396 - 11:47:03 | کد مطلب: 367511 چاپ

تهران قهرمان رقابت‌های دو و میدانی نوجوانان دختر کشور شد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور در تهران با قهرمانی تیم میزبان به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسيون دو و ميداني، مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور با شرکت 165 ورزشکار از استان‌های سراسر کشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد كه تیم تهران به عنوان قهرمانی دست یافت، تیم خراسان رضوی نایب قهرمان شد و تیم زنجان هم در جایگاه سوم ایستاد.

نتایج ثبت شده در رشته‌های برگزار شده به شرح زیر است:

  • 5000 متر پیاده روی

1- ثمین آهنی جان - آذربایجان شرقی - 46:17:40 دقیقه
2-پریسا قزل سفلو - گلستان - 46:56:71 دقیقه

  • پرش سه‌گام

1- پردیس عبدالمحمدی - تهران الف - 11.15 متر
2- رقیه پرویزی - زنجان - 10.88 متر
3- زهرا اصغری - آذربایجان شرقی - 10.17 متر

  • 400 متر

1- مریم محبی - تهران - 56:57 ثانیه
2- محدثه ابراهیم‌پور - آذربایجان شرقی - 1:03:15 دقیقه
3- فاطمه امیرزادگان - فارس - 1:03:30 دقیقه

در رشته 400 متر مریم محبی موفق شد مجوز حضور در رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان جهان را كه در سال 2017 به میزبانی کشور کنیا برگزار خواهد شد، کسب کند.

  • 100 متر بامانع

1- پردیس عبدالمحمدی - تهران الف - 16:32 ثانیه
2- مینا رضایی - فارس - 17:30 ثانیه
3- مونا بهرام - تهران ب - 17.31 ثانیه

  • 1500 متر

1- تکتم دستاربندان - خراسان رضوی - 4:57:08 دقیقه
2- بهاره جهان‌تیغ - خراسان رضوی - 4:59:63 دقیقه
3- شقایق خطیبی - زنجان - 5:38:09 دقیقه

  • پرتاب وزنه

1- کیانا تقی‌پور - فارس - 13.02 متر
2- ساناز آذری - آذربایجان شرقی - 11.60 متر
3- نگین ریاحی - زنجان - 11.22 متر

  • 100 متر

1- ساناز امیری‌پور - یزد - 13:01 ثانیه
2- نسرین بهرامی - زنجان - 13:277 ثانیه
3- راویس شهابی - کیش - 13:28 ثانیه

  • پرش ارتفاع

1- رقیه پرویزی - زنجان - 1.58 متر
2- زهرا فرخ‌فال - تهران الف - 1.50
3- فاطمه عباسی - خراسان رضوی - 1.50 متر

  • پرتاب نیزه

1- کیانا تقی‌پور - فارس - 29.40 متر
2- مبینا رحمانی - همدان - 28.13 متر
3- شریفه صنوبری - گلستان - 27.27 متر

  • 3000 متر

1- کیمیا افیونی - چهار محال و بختیاری - 12:32:43 دقیقه
2- فاطمه غنی‌لو - زنجان - 12:55:25 دقیقه
3- نتدیا زیارتی - سمنان - 12:56:26 دقیقه

  • پرتاب دیسک

1- مبینا رحمانی - همدان - 32.89 متر
2- مهلا حسن‌آبادی - خراسان رضوی - 30.68 متر
3- فاطمه سلطانی - فارس - 24.82 متر

  • پرتاب چکش

1- ریحانه آرانی - تهران الف - 52.60 متر
2- هانیه قرنجیک - گلستان - 39.56 متر
3- سوما اسمعیل سرخ - آذربایجان غربی - 38.60 متر

  • پرش طول

1- ریحانه مبینی - اصفهان - 5.60 متر
2- کیمیا پورخلخال - تهران الف - 5.58 متر
3- فاطمه عباسی - خراسان رضوی - 5.25 متر

  • 400 متر با مانع

1- کژال رستمی - کردستان - 1:12:38 دقیقه
2- زینب غفاری - خراسان رضوی - 1:14:86 دقیقه
3- زهرا رضایی - قم - 1:16:55 دقیقه

  • پرش با نیزه

1- نیلوفر فشخورانی - تهران الف - 2.20 متر

  • 200 متر

1- مریم محبی - تهران الف - 26:02 ثانیه
2- فائزه علی‌زاده - خراسان رضوی - 28:18 ثانیه
3- آیسان خوش‌رفتار- آذربایجان شرقی - 28:49 ثانیه

  • 800 متر

1- تکتم دستاربندان - خراسان رضوی - 2:20:63 دقیقه
2- مریم خوش‌نیت - همدان - 2:21:91 دقیقه
3- فاطمه محمدی - البرز - 2:22:87 دقیقه

  • 2000 متر با مانع

1- مریم خوش‌نیت - همدان - 8:42:95 دقیقه
2- شیرین نادربیگی - همدان - 9:28:98 دقیقه
3- فاطمه غنی‌لو - زنجان - 9:42:51 دقیقه

  • هفت‌گانه

1- نگین بیگمی - تهران الف - 379 امتیاز
2- هدیه ساعدی - کردستان - 2215 امتیاز
3-نرگس استجلو - زنجان - 2074 امتیاز

  • رله سوئیسی (امدادی)

1- تهران الف - 2:29:13 دقیقه
2- آذربایجان شرقی - 2:29:17 دقیقه
3- فارس - 2:29:25 دقیقه

  • امتیازات تیمی


1- تهران الف - 64 امتیاز
2- خراسان رضوی - 46 امتیاز
3- زنجان - 43 امتیاز
4- فارس - 35 امتیاز
5- آذربایجان شرقی - 32 امتیاز
6- همدان - 29 امتیاز
7- اصفهان - 24 امتیاز
8- یزد - 21 امتیاز