یکشنبه 1 مهر 1397 | به روز شده: 5 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 12:40:57 | کد مطلب: 367711 چاپ

همدان قهرمان دو و میدانی نوجوانان پسر کشور شد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور با قهرمانی تیم همدان در تهران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسيون دو و ميداني، رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور که با شرکت 230 ورزشکار در قالب 32 تیم از استان‌های سراسر کشور از صبح روز پنجشنبه 31 فروردین در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شده بود، با قهرمانی تیم همدان خاتمه یافت، تیم قم نایب قهرمان شد و تیم گلستان در جایگاه سوم ایستاد.

نتايج رشته‌هاي برگزار شده بدين شرح است:

  • 5000 متر پیاده‌روی

1- آرمین شاه‌ملکی - همدان - 54:09:11 دقیقه
2- امیرحسین پناهی - مرکزی - 1:02:16 ساعت
3- امید مهدوی - کرمان - 1:03:06 ساعت

  • پرش طول

1- محمدرضا خالصی - کرمان - 6.55 متر
2- میلاد حنیفه - زنجان - 6.47 متر
3- مصطفی جمشیدزهی - یزد -6.47 متر

  • 100 متر

1- محمدباقر محمدی - قم - 11:34 ثانیه
2- میلاد ناصح‌جهانی - آذربایجان شرقی - 11:39 ثانیه
3- علی‌اکبر احمدی - اصفهان - 11:46 ثانیه

  • 400 متر

1- علی سلیمانی - خراسان رضوی - 49:36 ثانیه
2- امیرحسین سلطان‌پناه - لرستان - 50:14 ثانیه
3- مهدی رضایی - قم - 50:90 ثانیه

  • 110 متر با مانع


1- علی سلامتیان - قم - 14:58 ثانیه
2- طاها مدرسی - لرستان - 14:91 ثانیه
3- رضا بحرینی - کیش - 14:95 ثانیه

  • پرتاب دیسک

1- دانیال صفی - چهارمحال و بختیاری - 49.66 متر
2- شاهین یارحسینی - همدان - 48.45 متر
3- امیرحسین یادگاری - خراسان شمالی - 44.33 متر

  • پرش ارتفاع

1- علی‌اصغر شایسته‌فر - تهران الف - 1.95 متر
2- محسن حسینی - خراسان رضوی - 1.90 متر
3- دانیال زارعی - همدان - 1.80 متر

  • پرتاب نیزه

1- علی فتح‌گنجی - لرستان - 58.23 متر
2- متین کمی - گلستان - 48.97 متر
3- محمد قره‌قول - گلستان - 48.80 متر

  • 1500 متر

1- امید امیریان - سیستان و بلوچستان - 4:10:21 دقیقه
2- محمد حاصلی - همدان - 4:10:51 دقیقه
3- احمد عامل - خراسان جنوبی - 4:16:06 دقیقه

  • 2000 متر با مانع

1- علیرضا نوری - فارس - 6:19:44 دقیقه
2- پوریا وطن‌نواز - همدان - 6:44:29 دقیقه
3- ایمان کلهری - لرستان - 6:44:68 دقیقه

  • پرتاب چکش

1- مظفر یدپور - گلستان - 49.73 متر
2- مصطفی گرگانی - گلستان - 41.31 متر
3- علی ورامینی - تهران الف - 39.90 متر

  • پرش با نیزه

1- سیدعلی حسینی - قم - 3.70 متر
2- بهروز مخدومی - گلستان - 3.20 متر
3- محمدعلی زابلی - قم - 3.20 متر

  • پرتاب وزنه

1- امیرحسین درویشی - اصفهان - 17.77 متر
2- امیرحسین رحمانی - قزوین - 17.17 متر
3- محمدتقی مهرعلی - قم - 17.04 متر

  • 800 متر

1- محمد حاصلی - همدان - 1:59:28 دقیقه
2- احمد جعفری - خراسان رضوی - 1:59:71 دقیقه
3- میلاد سرایی - خراسان رضوی - 2:01:29 دقیقه

  • پرش سه‌گام

1- حمیدرضا کیا - گلستان - 15.02 متر
2- سید مبین مداحی - گلستان - 13.38 متر
3- علیرضا حقیقی - اصفهان - 13.05 متر

  • 200 متر

1- محمدرضا دهقان - زنجان - 22:86 ثانیه
2- میلاد ناصح‌جهانی - آذربایجان شرقی - 22:92 ثانیه
3- مهدی رضایی - قم - 23:11 ثانیه

  • 3000 متر

1- سید امیر زمان‌پور - همدان - 8:51:51 دقیقه
2- علیرضا نوری - فارس - 9:17:00 دقیقه
3- امید امیریان - سیستان و بلوچستان - 9:21:15 دقیقه

  • 400 متر با مانع

1- فرزام آدینه فتح‌آبادی - خراسان رضوی - 56:90 ثانیه
2- علیرضا رجبی - زنجان - 58:20 ثانیه
3- علی شیرویه - لرستان - 58:80 ثانیه

  • ده‌گانه

1- رضا کفایتی - تهارن الف - 6475 امتیاز
2- محمد روشن‌دل - خراسان رضو ی - 5249 امتیاز
3- عارف تابنای - گلستان - 4594 امتیاز

  • رله سوئیسی (دوی امدادی)

1- زنجان - 2:03:32 دقیقه
2- کردستان - 2:06:65 دقیقه
3- اصفهان - 2:06:71 دقیقه

  • امتیازات تیمی


1- همدان - 43 امتیاز
2- قم - 42 امتیاز
3- گلستان - 40 امتیاز
4- زنجان - 34 امتیاز
5- لرستان - 33 امتیاز
6- خراسان رضوی - 31.5 امتیاز
7- تهران الف - 28 امتیاز
8- اصفهان - 27 امتیاز