یکشنبه 3 تیر 1397 | به روز شده: 27 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 29 اردیبهشت 1396 - 12:25:19 | کد مطلب: 370492 چاپ
حدادعادل:

باید از مردم با هر سلیقه‌ که پای صندوق‌ حضور یافته‌اند تشکر کرد

ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
غلامعلی حداد عادل گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رأی در ۲۹ اردیبهشت‌ماه نشان می‌دهد مردم به آزادی و نظام اعتماد دارند.

به گزارش ایسنا، غلامعلی حداد عادل با حضور در شعبه مسجد لرزاده پیروز انتخابات را مردم دانست و افزود: باید از مردم با هر سلیقه‌ای که پای صندوق‌های رأی حضور یافته‌اند تشکر کرد.

وی با بیان اینکه مردم با این کار هویت و ملیت خود را به رخ جهانیان کشیده‌اند، گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رأی معنای مهمی در حفظ ثبات جمهوری اسلامی ایران دارد. اگر مردم به آزادی و نظام اعتماد نمی‌داشتند اینگونه پای صندوق‌های رأی حضور نمی‌یافتند. اگر آزادی نباشد، مردم پای صندوق‌ها نمی‌آمدند و اگر به نظام اعتماد نداشتند با خود فکر می‌کردند «گیرم آزاد هم بودیم، رفتیم رأی هم دادیم، اگر رأیمان باطل شود یا خورده شود یا رعایت نشود، چه فایده دارد؟»

به گفته رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی حضور مردم با وجود سلایق و نظرات متفاوت در انتخابات 29 اردیبهشت (امروز) حضور باشکوهی است.

وی ادامه داد: عرق ملی و ایرانی بستری است که موجب شد مردم با نظرات و سلایق متفاوت و در عین اختلاف نظر با یکدیگر در این انتخابات حضور یابند و نشان دهند در ایران امنیت و آرامش وجود دارد.

حداد عادل خطاب به نامزدها و هواداران آنها توصیه کرد:‌ 29 اردیبهشت ماه یک نقطه عطف است و رفتار شما از روز شنبه (فردا) باید به کلی متفاوت از ایام انتخابات باشد. تا دیروز (پنج‌شنبه) رقابت‌ها شدید و سنگین بود اما از فردا نتیجه انتخابات هرچه باشد رفتار شما باید متفاوت از گذشته باشد.