جمعه 1 تیر 1397 | به روز شده: 19 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 29 اردیبهشت 1396 - 12:54:33 | کد مطلب: 370498 چاپ
فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه شرکت در انتخابات:

تاکنون هیچ مشکل امنیتی گزارش نشده است

ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
فرمانده نیروی انتظامی گفت: براساس گزارش های رسیده تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی گزارش نشده و انتخابات با امنیت کامل و حضور پرشور مردم در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه شرکت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای برگزاری هر چه با شکوه تر و توأم با امنیت انتخابات ازمدت ها قبل برنامه ریزی کرده است.

وی با تقدیر از حضور پرشور مردم در دقایق آغازین شروع انتخابات افزود: باید از مردم فهیم و فکور کشور اسلامی مان که از دقایق اولیه پای صندوق های رأی حاضر شده و به منتخبان خود رأ ی داده اند تشکر کنیم، خوشبختانه شاهد حضور و مشارکت پرشور و شوق مردم در سراسر کشور هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: مطابق آخرین اخبار رسیده ، هیچ گونه مشکل امنیتی تاکنون گزارش نشده است.

وی یادآور شد: بیش از 300 هزار نفر از همکارانم و دیگر نیروهای مسلح برای تأمین امنیت انتخابات تلاش می کنند و در تمام شعب اخذ رأی به طور میانگین 2 الی 3 نفر از کارکنان نیروی انتظامی، حضوری فعال دارند.

سردار اشتری اشاره کرد: بیش از 20 هزار گشت پیاده ، موتوری، خودرویی و ... همچنین تعداد زیادی ایستگاه ایست و بازرسی ثابت و سیار نیز در راستای تأمین امنیت، تا پایان انتخابات فعال هستند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: نیروی انتظامی با تمام توان و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود برای تأمین امنیت انتخابات تلاش می کند.

وی اشاره کرد: تخلفاتی در روزهای گذشته در فضای مجازی و حقیقی گزارش شده که موضوع براساس ضوابط قانونی به مبادی ذیربط ارجاع شده است، باید بگویم که مردم با فرزندان خود در نیروی انتظامی همکاری بسیار مطلوبی داشته اند.

وی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مبادی ذیربط گزارش دهند و تصریح کرد: همکارانم تا پایان شمارش آراء و انتقال صندوق های رأی به فرمانداری و مبادی ذیربط، حضوری فعال خواهند داشت.