یکشنبه 3 تیر 1397 | به روز شده: 30 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 29 اردیبهشت 1396 - 16:08:28 | کد مطلب: 370520 چاپ

تراکتور سازی در سر سه‌راهی

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
درحالی که عنوان شده بود جواد نکونام با مسئولان تراکتورسازی برای قبول هدایت این تیم به توافق رسیده اما مسئولان این تیم تبریزی هنوز برای انتخاب نهایی بین نکونامف گل‌محمدی و یک مربی خارجی تردید دارند.

به گزارش مهر، پس از آنکه باشگاه تراکتورسازی قید همکاری با امیر قلعه‌نویی را زد، بررسی گزینه‌های جدید برای جانشینی وی در دستور کار مدیران این باشگاه قرار گرفت که در بین گزینه‌ها نام جواد نکونام پررنگ‌تر از سایرین مطرح شد.

درحالی که جواد نکونام تنها در مقطع کوتاهی دستیار سر‌مربی تیم ملی ایران بود و تجربه هدایت تیم لیگ برتری را نداشت اما پس از انتشار خبر حضورش در تراکتورسازی بسیاری از اهالی فوتبال و مربیان و بزرگان این رشته از وی حمایت کردند.

با وجود این حمایت اما مدیریت باشگاه هنوز برای انتخاب نهایی و عقد قرارداد با جواد نکونام با تردیدهایی مواجه هستند و به همین خاطر در حال رایزنی با چند گزینه دیگر هم هستند.

در کنار جواد نکونام که از او به عنوان گزینه اصلی نام برده می شود، مسئولان باشگاه مذاکره با یحیی گل محمدی را هم پیش می‌برند و از او هم برای هدایت تراکتورسازان برنامه گرفته‌اند. با این حال این دو تنها گزینه‌های هدایت تراکتورسازی نیستند.

مسئولان این تیم نیم نگاهی هم به مربی خارجی دارند و اگر بتوانند گزینه مناسبی را پیدا کنند قطعا از او استفاده خواهند کرد. فضایی که در تبریز وجود دارد و اتفاقات خاصی که پیرامون تراکتورسازی رخ می‌دهد، مدیریت این باشگاه را با تردیدهایی مواجه کرده است.ضمن اینکه این تیم از پنجره نقل و انتقالات محروم است و نمی تواند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد. به همین خاطر کار برای سرمربی آینده سخت است و این احتمال وجود دارد مشکلاتی در این زمینه بوجود بیاید.