پنج شنبه 30 فروردین 1397 | به روز شده: 9 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
جمعه 29 اردیبهشت 1396 - 16:35:58 | کد مطلب: 370534 چاپ

جدى‌ترین لیست خرید منصوریان براى استقلال

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
باشگاه استقلال حفظ بازیکنان را اولویت خود در فصل نقل و انتقالات می‌داند،با این وجود آنها برای جذب چند بازیکن مطرح مذاکراتی را آغاز کرده‌اند.

به گزارش ایلنا٬ با گذشت چند روز از شروع فصل نقل و انتقالات به نظر می‌رسد استقلال دست بکار شده و قصد دارد با خرید چند مهره مطرح٬ حضور قدرتمندی در فصل هفدهم داشته باشد.

در فهرستی که منصوریان دراختیار افتخاری گذاشته است نام ۷ بازیکن به چشم می‌خورد که در حال مذاکره با آنها هستند.

  • ساسان انصاری:

بعد از حضور ناموفق در پرسپولیس به فولاد بازگشت و تبدیل به جدی‌ترین رقیب طارمی در کورس آقای گلی شد. انصاری با ۱۶ گل زده برای تیمش از موثرترین بازیکنان فصل گذشته بود که مورد توجه منصوریان قرار گرفته است.

انصاری با توجه به سابقه کوتاه حضورش در پرسپولیس قصد ندارد انتخاب جنجالی برای مقصد فصل بعدش داشته باشد و فعلا به پیشنهاد استقلال جواب منفی داده است.

  • شایان مصلح:

فصل گذشته منصوریان به تقلید در فهرست خرید خود از روی بازیکنان مد نظر پرسپولیس متهم شد و به نظر می‌رسد این روند در فصل جاری هم ادامه داشته باشد.یکی از بازیکنان مورد نظر منصوریان٬ شایان مصلح است که در نیم فصل گذشته مورد توجه پرسپولیس هم بود.

مصلح در پست دفاع چپ بازی می‌کند و فصل گذشته به همراه سپیدرود قهرمان لیگ یک شده و به لیگ برتر صعود کرد.

  • امید جهانبخش:

بازیکن ۲۳ ساله فصل گذشته صبا با توجه به سقوط این تیم به لیگ یک به احتمال زیاد از این تیم جدا خواهد شد و در حال مذاکره با مسئولان استقلال است.

منصوریان اعتقاد زیادی به بازی جهانبخش دارد و سفارش زیادی برای خرید او به مسئولان باشگاه داشته است.

  • حسن بیت سعید:

مهاجم فصل گذشته استقلال خوزستان با توجه به مشکلات مالی این باشگاه قصد جدایی دارد و جدی‌ترین یپشنهادش هم از استقلال است. بیت سعید یک شرط بزرگ برای استقلالی شدن دارد و آنهم پوشیدن شماره 7 این تیم است که پس از فرهاد مجیدی در مقطعی کوتاه در اختیار بختیار رحمانی بوده است.

  • رحیم زهیوی:

مهاجم فصل گذشته الشحانیه قطر تجربه ناموفقی در این تیم داشته و قصد دارد به لیگ ایران بازگردد. زهیوی از پرسپولیس هم پیشنهاد جدی دارد و باید دید در نهایت به کدام‌یک پاسخ مثبت می‌دهد.

مهدی شیری:

هافبک فصل گذشته پیکان که نقش اساسی در آمار گل‌های زده منشا دارد مورد توجه استقلال قرار گرفته تا به نوعی در قبال پیوستن منشا به پرسپولیس حکم پاتک را داشته باشد. شیری ۲۷ ساله است و مذاکرات مثبتی با آبی‌پوشان داشته است.

  • مارشاریپوف:

ظاهراً منصوریان علاقه زیادی به بازیکنان ازبکستانی دارد و پس از شکست در جذب جپاروف در نیم فصل گذشته به دنبال یک بازیکن دیگر از این کشور رفته است.

هافبک ۲۳ ساله لوکوموتیو بازیکن گرانی است و هزینه سنگینی روی دست استقلال می‌گذارد ولی توافقاتی میان طرفین حاصل شده است.

  • پژمان منتظری:

مدافع فصل گذشته الاهلی از این تیم جدا شده و در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارد. این بازیکن در سفر استقلال به قطر به تمرین آبی‌پوشان رفت و منصوریان در همان دیدار پیشنهاد بازگشت به استقلال را با او مطرح کرد که با استقبال منتظری روبرو شد.

  • مرتضی تبریزی:

مهاجم فصل گذشته ذوب‌آهن مورد توجه منصوریان قرار دارد و مذاکراتی هم میان طرفین صورت گرفته است.