دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 35 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 27 خرداد 1396 - 13:36:20 | کد مطلب: 373391 چاپ

جام قهرمانی تنیس جام رمضان در دستان برترین‌ها/ انوشا شاهقلی قهرمان بخش بزرگسالان شد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
رقابت‌های تنیس جام رمضان با معرفی نفرات برتر رده‌های سنی مختلف و بزرگسالان به پایان رسید. ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس، آخرین شب رقابت‌های تنیس جام رمضان در رده‌های سنی زیر 10 الی 18 سال و رده سنی بزرگسالان در بخش پسران و آقایان در زمین‌های مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

در پایان این مسابقات نفرات برتر معرفی شدند که در رده سنی زیر 10 سال، کاندیدا سبک‌روح با نتیجه ( 1-4 و 1-4) آراد سبک‌روح را شکست داد و قهرمان شد، آراد سبک‌روح نايب قهرمان شد و محمدپاشا امیری و امیرعباس ابراهیمی سوم مشترک شدند.

در رده سنی زیر 12 سال، امیرعلی قوام با نتیجه ( 0-6 و 1-6 ) کسری رحمانی را از پیش رو برداشت و صاحب عنوان قهرمانی شد، رحمانی در جایگاه دوم ایستاد و ایلیا جعفر و آرتین نظری عنوان سوم را به نام خود ثبت کردند.

در رده سنی زیر 14 سال، یونس طلاور با نتیجه ( 5-7 و 5-7 ) علی یزدانی را برد و قهرمان شد، یزدانی نایب قهرمان شد و عنوان سومی به سپهر سهرابی و ونداد غیبی رسید.

در رده سنی زیر 16 سال، آریا روغنی با نتیجه ( 0-6 و 2-6 ret ) علیرضا بهزادپور را مغلوب کرد و قهرمان شد، بهزادپور عنوان دوم را کسب کرد و امید اصغری و یونس طلاور عنوان سومی مشترک را به دست آوردند.

و در رده سنی زیر 18 سال، مسیح هژبری با نتیجه ( 3-6 و 4-6 ) آریا روغنی را برد و قهرمان شد، روغنی در جایگاه دوم ایستاد و سینا مقیمی و محمدمهدی سهرابی نیز سوم شدند.

همچنین فینال رده سنی بزرگسالان نیز برگزار شد و در پایان انوشا شاهقلی با نتیجه ( 1-6 و 0-6 ) امیرحسین بادی را مغلوب کرد و عنوان نخست را به خود اختصاص داد، بادی نايب قهرمان شد و حسام یزدی و معین محمدی به طور مشترک سوم شدند.

به این ترتیب پس از یک هفته رقابت تنیسورها، این بازی‌ها با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.