دوشنبه 28 خرداد 1397 | به روز شده: 41 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 17 تیر 1396 - 16:24:48 | کد مطلب: 375513 چاپ
سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد

مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم درتیر ماه سال ۹۶به سربازی فراخوانده شدند

دفاع > ارتش - همشهری آنلاین:
سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای تمام مشمولان کاردانی،دیپلم و زیر دیپلم غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان تیرماه ۱۳۷۸ که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیر ماه ۱۳۹۶ هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، تمام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه 1396 دریافت کرده اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

تمام مشمولان کاردانی، دیپلم، زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن تهران بزرگ که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیر ماه سال 1396،هستند، باید راس ساعت 6 صبح روز دوشنبه 19 تیرماه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

تمام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن سایر استان های کشور که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه سال 1396، هستند باید راس ساعت 7 صبح دوشنبه 19 تیرماه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود، مشمولان باید برگ های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه و کارت ملی را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.