یکشنبه 3 تیر 1397 | به روز شده: 48 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 19 تیر 1396 - 19:41:44 | کد مطلب: 375739 چاپ

چهار رنگ احتمالی آیفون ۸

میزآنلاین > گزارش - همشهری آنلاین: منابع معتبر حاکی بر آن است که آیفون هشت در ۴ رنگ طراحی می‌شود.

این روزها برای آیفون 8 شایعات زیادی به وجود می‌آید. مثلا همین چندی پیش خبری در رسانه‌ها اعلام شد که اپل به دلیل طراحی فناوری شارژ از طریق بی‌سیم رونمایی از آیفون را به تاخیر انداخته است. به نظر می‌رسد که مراحل طراحی آیفون 8 رو به اتمام باشد.

درباره رنگ آیفون همیشه حرف و حدیث‌های زیادی بوده است. براساس منابع معتبر آیفون 8 در رنگ‌های مشکی، سفید، طلایی و شیشه ای وارد بازار می‌شود.

قبل از اعلام این خبر ما انتظار داشتیم که آیفون هشت در شش رنگ راهی بازار شود که می‌توان به رنگ‌های قرمز و خاکستری اشاره کرد.آیفون ۸ با تغییرات زیادی در مقایسه با مدل‌های قبلی راهی بازار می‌شود. گفته شده این تلفن همراه هوشمند به صفحه نمایش OLED مجهز شده است.

همچنین صفحه نمایش بیشتر فضای روی گوشی را به خودش اختصاص داده و تقریبا چیزی شبیه به گلکسی اس ۸ را میبینیم. از دیگر تغییرات این تلفن همراه هوشمند می‌توانیم به تغییر مکان سنسور تشخیص اثر انگشت اشاره کنیم.

یکسری از شایعات می‌گویند که این سنسور به پشت گوشی منتقل شده و یکسری از شایعات می‌گویند که حسگر تشخیص اثر انگشت به پشت صفحه نمایش رفته و کاربران با لمس صفحه نمایش می‌توانند قفل گوشی را باز کنند.

آیفون ۸

منبع: techradar

در همین زمینه: