جمعه 7 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 2 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 21 تیر 1396 - 16:46:21 | کد مطلب: 376018 چاپ
سردار غیب‌پرور:

بسیج در عرصه نظامی تقویت می‌شود

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه نظامی ازجمله زمینه‌هایی است که بسیج در کنار فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آن را تقویت خواهد کرد.

به گزارش بسیج، سردار پاسدار غلامحسین غیب‌پرور در جمع بیش از 200 نفر از فرماندهان گردان‌های بیت‌المقدس اردوگاه مالک اشتر حضور یافت و از روند آموزشی آنان بازدید کرد.

وی در این مراسم با اشاره به اهمیت تقویت بعد نظامی در بسیج افزود: هدف ما از برگزاری دوره‌های آموزشی برای فرماندهان گردان‌های بیت المقدس، ایجاد آمادگی هر چه بیشتر در سطح گردان‌های رزمی بسیج در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور است.

سردارغیب پرور با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی در همه ادوار اهمیت بالایی دارد، گفت: تلاش ما براین است که فرماندهان گردان ها، گروهان‌ها و دسته های بیت المقدس در عین کسب بصیرت اسلامی و انقلابی از چابکی و جسارت لازم برای ورود در عرصه های دفاعی برخوردار شوند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش تا آخرین رده در بسیج تصریح کرد: در سال 96 یکی از اولویت های بسیج برگزاری دوره های آموزشی لازم برای اعضای گردان های بیت المقدس است که سازمان بسیج و سپاه های استانی تدابیر لازم را برای این امر اتخاذ کرده اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اهمیت کار گروهی افزود: ما در کار گروهی نیاز به تمرین بیشتر داریم و این دوره فرصت خوبی است تا فرماندهان گردان ها کار گروهی را در عرصه های مختلف تمرین کنند.

وی در پایان با تاکید براهمیت سازماندهی صحیح افراد در گردان های رزمی تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم که از ظرفیت بسیج در عرصه های مختلف از جمله عرصه نظامی استفاده کرده و قدرت دفاعی کشور را تقویت نماییم و گردان های بیت المقدس در این زمینه نقش مهمی را ایفا خواهند کرد.