یکشنبه 3 تیر 1397 | به روز شده: 24 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 24 تیر 1396 - 18:18:15 | کد مطلب: 376225 چاپ

افسانه بایگان در گمشدگان

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون - همشهری آنلاین:
تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «گمشدگان» که این روزها مراحل پایانی ساخت خود را به سرانجام می‌رساند و بزودی قرار است از شبکه دو سیما به روی آنتن برود از حضور افسانه بایگان به عنوان جدیدترین بازیگر این سریال خبر داد.

به گزارش ايسنا؛ علی حجازی‌مهر با اعلام اینکه تاکنون ۸۵ درصد از تصویربرداری این مجموعه به سرانجام رسیده است، اظهار کرد: پایان تصویربرداری این مجموعه همزمان با پخش آن در مرداد ماه خواهد بود. این مجموعه قرار است از ابتدای مرداد ماه به روی آنتن شبکه دو سیما برود.

وی با بیان اینکه فیلمنامه «گمشدگان» بازنگری شده است، اظهار کرد: فیلمنامه کامل نبوده است و به مرور زمان کامل شده است و نویسندگان همچنان مشغول نگارش هستند.

این تهیه‌کننده در پایان عنوان این مجموعه را که «گمشدگان» نامگذاری شده است، قطعی دانست و گفت: عنوان این مجموعه رابطه مستقیمی با محتوای سریال دارد.

سریال «گمشدگان» این روزها در لوکیشنی در منظریه در حال تولید است و قرار است مرداد ماه و پس از پایان مجموعه تلویزیونی «پنجره‌ای به گذشته» راهی آنتن شبکه دو شود.

پژمان بازغی، کورش تهامی، شقایق فراهانی، ستاره اسکندری، بهنام تشکر، مهرداد ضیایی، فریبا نادری، کتانه افشاری نژاد، رامین ناصر نصیر، روشنک گرامی، سارا مهدوی، حسن تسعیری، یاسر جعفری ،آرزو ابی زاده، ادوین راستاد، محمود جعفری، پاشا رستمی،  یاسر جهانی و ...  از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «گمشدگان» ایفای نقش کرده‌اند.

از محورهای اصلی داستان این سریال که توسط رضا مقصودی و احسان جوانمرد نگاشته شده، هشدار درباره عوارض سوء‌مصرف مواد مخدر و به ویژه مواد مخدر جدیدِ صنعتی و آسیب‌های آن در خانواده و جامعه است.

هچنین اعلام شده است،  تیتراژ سریال «گمشدگان» به تهیه‌کنندگی علی حجازی‌مهر و کارگردانی رضا کریمی توسط رضا یزدانی خوانده می‌شود.