شنبه 1 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 2 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 24 تیر 1396 - 19:08:47 | کد مطلب: 376241 چاپ

هیات رئیسه شورای عالی اصلاح‌طلبان با رییس‌جمهور دیدار می‌کند

ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
عضو شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان از جلسه یکشنبه ۲۵ تیر این ستاد با رئیس‌جمهور خبر داد.

سیدمحمود میرلوحی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره آخرین رایزنی شورای عالی سیاست‌گذاری برای چینش کابینه با بزرگان اصلاحات، گفت: به احتمال زیاد یکشنبه هیات رئیسه شورای عالی با رئیس‌جمهور دیدار خواهند داشت و نظرات خود را مطرح می‌کنند.

عضو شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ادامه داد: در دو یا سه جلسه اخیر شورا که برگزار شد روسای ستاد استان‌های آقای روحانی هم حضور داشتند که بر انتخاب روسای استان‌ها و تحقق وعده کابینه جوان‌تر و هماهنگ با مواضع رئیس‌جمهور تاکید شد.

او افزود: همچنین در جلسه شورای عالی بحث شد که انتظار بدنه جامعه، اصلاح‌ اقتصادی و رونق اقتصادی است که به عنوان یک مطالبه عمومی باید به آن پرداخته شود.

میرلوحی با اشاره به بحث سیاست‌های داخلی، گفت: مجموعه مجریانی که در سیاست داخلی حضور دارند، همراه رئیس‌جمهور و هماهنگ حرکت نکردند و انتظار می‌رود در این زمینه توجه بیشتری شود.

مرتضی مبلغ، رئيس كار گروه شوراي عالي سياست‌گذاري اصلاح‌طلبان، نیز در گفت‌وگو با ایلنا، گفت: قرار است دیداری بین اعضای هیات رییسه شورای عالی سیاست‌گذرای اصلاح‌طلبان و شخص رئیس‌جمهور در این هفته صورت بگیرد.

او ادامه داد: جزییات این دیدار مشخص نیست اما قطعا اعضای هیات رئیسه نقطه نظرات و آمادگی خود را برای هر‌گونه کمک جهت به ثمر رسیدن اهداف دولت و جامعه بیان می‌کنند.

رئیس کارگروه تعامل شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: آن‌چه که برای جریان اصلاحات مهم تلقی می‌شود منافع ملی است.