شنبه 1 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 56 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 25 تیر 1396 - 14:13:50 | کد مطلب: 376338 چاپ

قهرمانان اسکواش رده‌های سنی ایران مشخص شدند

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
رقابت‌های اسکواش قهرمانی دختران و پسران کشور رده‌های سنی کمتر از ۱۷ و ۱۹ سال به میزبانی شیراز و و یزد با معرفی قهرمان ایران پایان یافت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون اسكواش، در پايان اين مسابقات در رده سني کمتر از ۱۷ سال هليا استيلي از تهران مقام نخست این رده را به خود اختصاص داد و ناهيد رضوي از فارس و محدثه حاجبي از کيش مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در رده سني کمتر از ۱۹ سال که مهم‌ترین رده قهرمانی کشور می‌باشد و برنده کاپ قهرمانی دریافت می‌کند، آيلي نيري از تهران قهرمان قهرمانان شد و فاطمه خبري و نجمه بوشهري‌زاده، هر دو از يزد مقام سوم مشترک را کسب کردند.

همچنين رقابت‌هاي قهرماني کشور در رده سني کمتر از 17 سال پسران با قهرماني عليرضا رضايي از جزيره کيش در يزد به پايان رسيد و سپهر اعتماد اعتمادپور از استان مرکزي نفر دوم شد و مهران صادقيان ندوشن از يزد و عليرضا سعادت از اصفهان مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

در همين رقابت‌ها در کمتر از 19 سال ايران که مهم‌ترين رده قهرمانی کشور و دانش آموزان ايران است، عليرضا شاملي از جزيره کيش مقام نخست و کاپ قهرماني را دريافت کرد، نفر دوم محمدخاني از استان يزد شد و نفرات سوم مشترک محمد فلاح از استان يزد و مجتبي کفيلي از جزيره کيش شدند.

اسکواش پسران