پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397 | به روز شده: 35 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 25 تیر 1396 - 18:16:13 | کد مطلب: 376347 چاپ
روحانی در دیدار با عارف:

امیدوارم کماکان از همکاری متقابل اصلاح‌طلبان بهره‌مند شوم

ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
نشست کمیته تعامل شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان با رییس‌جمهور برگزار شد و رئیس جمهور در این دیدار گفت: امیدوارم کماکان از همکاری متقابل اصلاح‌طلبان بهره‌مند شوم.

به گزارش ايلنا، محمدرضا عارف در دیدار با رئیس جمهور ضمن اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری گفت: مردم فهیم ایران اسلامی با حضوری گسترده و حماسی در انتخابات شرکت کردند. این حضور نشان داد مردم نسبت به تعیین سرنوشت خود و جامعه احساس مسئولیت می‌کنند.

 رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان همچنین نقش اصلاح طلبان در حمایت از نامزدی روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را کم نظیر و بسیار موثر دانست و بر ضرورت همکاری متقابل حامیان رئیس جمهور و فراکسیون امید با دولت در آینده و ادامه رایزنی در زمینه های مختلف تاکید کرد.

در این دیدار، حجت‌الاسلام روحانی اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم دولتی کاراتر به مردم و مجلس شورای اسلامی معرفی کنیم و کماکان از همکاری متقابل با اصلاح طلبان در همه زمینه‌ها بهره مند شویم.

وی گفت: با برخی از شخصیت‌های اصلاح‌طلب نیز همچون دیگر جریان‌ها برای انتخاب کابینه مشورت کردم اما هنوز به نتیجه قطعی دست نیافتم.

در این جلسه بیشتر در مورد کلیات کابینه صحبت شد و بحث‌های انجام شده آنچنان ورودی به مصادیق نداشت ضمن آنکه مقرر شد تا دیدار کمیته تعامل با دولت حتی پس از معرفی و رای اعتماد وزرا نیز استمرار داشته باشد.

در این دیدار رییس‌جمهور و اعضای کمیته تعامل بدون ورود به گزینه‌های موجود برای شهرداری تهران بر ضرورت حضور فردی شایسته و کارآمد در شهرداری تهران تاکید کردند.

این دومین دیدار عارف با روحانی در آستانه معرفی وزرای کابینه دوازدهم به مجلس بود.