سه شنبه 29 خرداد 1397 | به روز شده: 43 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 25 تیر 1396 - 21:14:54 | کد مطلب: 376367 چاپ

جلسه فراکسیون مستقلین ولایی با رئیس ستاد انخاباتی روحانی

ایران > قوای سه‌گانه - همشهری آنلاین:
فراکسیون مستقلین ولایی طی روزهای آتی با رئیس ستاد انتخابات روحانی به‌منظور تبادل‌نظر درباره نامزدهای حضور در دولت بعد گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش ايلنا، سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی با اشاره به نام برخی وزرای دولت دوازدهم که حضورشان در کابینه دوازدهم نیز قطعی شده، از برگزاری جلسه این فراکسیون با رئیس ستاد انتخابات روحانی به‌منظور تبادل‌نظر درباره نامزدهای حضور در دولت بعد خبر داد.

مهرداد لاهوتی از برگزاری دو جلسه مهم در طول هفته جاری در اين فراکسیون خبر داد و گفت: در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری دو جلسه با آقایان محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهوری و رئیس ستاد انتخاباتی آقای روحانی در جریان دوازدهم دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و همچنین سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح هستیم.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی با بیان این‌که هنوز زمان دقیق برگزاری این دو جلسه مشخص نشده، اعلام کرد: احتمالاً این دو جلسه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه و پیش از آغاز به کار صحن علنی مجلس برگزار خواهد شد اما ترتیب برگزاری دو جلسه هنوز مشخص نشده است.

نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی درباره دیدار هفته جاری فراکسیون مستقلین ولایی با رییس ستاد انتخابات حسن روحانی اعلام کرد: قرار شده پیش از مطرح شدن مسائل، نظرات خود را درباره افراد مختلفی که قرار است در کابینه دوازدهم به‌کار گرفته شوند، مطرح کنیم.

  • اسامی ۶ وزیر دولت یازدهم که حضورشان در دولت بعد قطعی است

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی یادآور شد: به هر حال هم‌اکنون برخی از وزرایی که قرار است در دولت بعد نیز حضور داشته باشند، مشخص شده که از جمله می‌توان به آقایان مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و علی ربیعی وزیر رفاه، کار و تعاون اجتماعی اشاره کرد.

او اضافه کرد: همچنین حضور برخی وزرا در کابینه دوازدهم نیز همچون عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی نیز به‌صورت نیمه قطعی و به قول معروف پنجاه-پنجاه است که باید در این ارتباط نیز صحبت کنیم و قرار است نظراتمان را درباره افراد مختلف اعلام کنیم.