دوشنبه 25 تیر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 44 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 8 مرداد 1396 - 21:42:50 | کد مطلب: 377876 چاپ

جشن هزارگان برگزار می‌شود

فرهنگ > ادبیات - همشهری آنلاین:
جشن برگزاری هزارمین نشست و درس‌گفتار مرکز فرهنگی شهرکتاب سه‌شنبه دهم مرداد با حضور اصحاب فرهنگ و اندیشه و مدیران فرهنگی در مرکز فرهنگی شهرکتاب برگزار می‌شود.

راز و رمز تداوم حرکت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در چیست؟ اهداف برگزاری نشست‌های فرهنگی و ادبی کدام است؛ کمیت و کیفیتِ برنامه‌های فرهنگی با چه معیاری سنجیده می‌شود؛ و این برنامه‌ها چه میزانی در فضای فرهنگی تاثیرگذار است. مرکز فرهنگی و بین‌الملل شهرکتاب در طول یازده سال گذشته علاوه بر برگزاری همایش‌های بین‌المللی و اهدای جایزه‌های علمی، هزار نشست و درس‌گفتار فرهنگی برگزار کرده است.

جشن برگزاری هزارمین نشست و درس‌گفتار مرکز فرهنگی شهرکتاب در روز سه‌شنبه دهم مرداد ساعت ۱۶:۳۰ و با حضور اصحاب فرهنگ و اندیشه و مدیران فرهنگی در مرکز فرهنگی شهرکتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.

در این مراسم، چند تن از شخصیت‌های فرهنگی، نویسندگان و صاحب‌نظران درباره‌ی بازتاب این نشست‌ها در فضای فرهنگی کشور و در عرصه‌های بین‌المللی سخن می‌گویند و به شیوه‌های گفت‌و‌گوهای فرهنگی و ادبی در تحکیم دوستی میان اصحاب فرهنگ و ضرورت تبادلات عمیق فرهنگی میان ایران و دیگر کشورها اشاره می‌کنند.

از علاقه‌مندان دعوت می‌نماید که برای حضور در جشن هزارگان شهرکتاب به مرکز فرهنگی شهرکتاب خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم مراجعه نمایند.