به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، هفدهمین دوره مسابقات مچاندازی قهرمانی کشور 4 لغایت 6 مرداد در 4 رده سنی برگزار شد.
در این رقابتها 22 استان در قالب 24 تیم شرکت کردند. 170 ورزشکار در گروه راست دست و 160 ورزشکار در گروه چپ دست در مرکز آموزشی رفاهی شهید کلاهدوز شهمیرزاد حضور داشتند.
در پایان این دوره از رقابتها اسامي نفرات برتر به شرح ذیل اعلام شد:
- راست دست:
*امیدها
70 کیلوگرم
1- رضا جواندل- آذربایجان شرقی
2- اسماعیل کاظمی-گرگان
3- حافظ محمدیآذر- آذربایجان غربی
80 کیلوگرم
1- سید احمد سیدابراهیمی- آذربایجان غربی
2- محمد صالحی- اصفهان
3- آریا خسروانی- سمنان
+80 کیلوگرم
1- محسن مختاری- اصفهان
2- محمدجواد طایفه- اصفهان
3- میلاد حصاری- خراسان رضوی
*جوانان
70 کیلوگرم
1- علیرضا یاسین- اصفهان
2- محمد درخشان- اصفهان
3- محمدامین معهد- گرگان
80 کیلوگرم
1- علی گوزلزاده- آذربایجان شرقی
2- چیاکو یوسفینژاد- کردستان
3- نعیم فتاحی- کردستان
+80 کیلوگرم
1- احسان یوسفی- آذربایجان شرقی
2- علیرضا محمدیان- مازندران
3- سجاد تاجپور- خراسان رضوی
*بزرگسالان
55 کیلوگرم
1- سعید آذری- آذربایجان شرقی
2- میکائیل میرآبی- گرگان
3- محمد قاسمی طهورثانی- اصفهان
60 کيلوگرم
1- اکبر حبیبالهزاده- آذربایجان شرقی
2- محمدحسین هاشمی- اصفهان
3- حمید کدخدا- حراسان رضوی
65 کیلوگرم
1- رضا حیویحقیقی- فارس
2- حسین حبیبالهزاده- آذربایجان شرقی
3- سهیل فریدی- آذربایجان غربی
70 کیلوگرم
1- علی حسینزاده- آذربایجان غربی
2- سلیمان طریک- گرگان
3- محمود نیکنام- یزد
75 کیلوگرم
1- بابک فرجالهی- آذربایجان شرقی
2- حامد غفوریان- خراسان رضوی
3- بهروز عباسی- کردستان
80 کیلوگرم
1- حامد آریاییفر- اصفهان
2- مصطفی مالمیر- اصفهان
3- محمد هاشمی- آذربایجان شرقی
85 کیلوگرم
1- ابوالفضل صدقی- آذربایجان شرقی
2- میلاد فخاری- اصفهان
3- مازیار هژبدی- اصفهان
90 کیلوگرم
1- محمد ترابی- اصفهان
2- سیدامین یدالهی- اصفهان
3- امیر صالحی- اصفهان
100 کیلوگرم
1- اسماعیل نقدی- اصفهان
2- محسن مختاری- اصفهان
3- رضا ایری- گرگان
110 کیلوگرم
1- محمد زارع- سمنان
2- مهدی رمضانی- اصفهان
3- ایرج شاهسونی- خراسان شمالی
+110 کیلوگرم
1- مهدی عبدالوند- اصفهان
2- ابوالفضل عبدالمالکی- سمنان
3- محمدرضا محمدزاده- آذربایجان شرقی
**پیشکسوتان (40 تا 49 سال)
70 کیلوگرم
1- علیرضا احمدی- سمنان
2- ایوب مالکزاده- آذربایجان غربی
3- قربانعلی ابراهیمی- مازندران
80 کیلوگرم
1- رضا ریحانی- خراسان شمالی
2- خضراله رضایی- مازندران
3- کمال حسینی- کردستان
90 کیلوگرم
1- حمید محمودیپور- یزد
2- قنبر قاسمی- سمنان
3- جعفر عاطفی- خراسان رضوی
**(50 تا 59 سال)
80 کیلوگرم
1- محمدجواد ایزدی- فارس
2- ولی پیوندیپور- قزوین
3- مسعود مولوی- مرکزی
+80 کیلوگرم
1- محمد حسینی لطفآبادی- یزد
2- محمدرضا خانلاری- یزد
+95 کیلوگرم
1- حمیدرضا قاسمی نیکان
2- مسیح رنجبر- فارس
3- عباسعلی دامغان- سمنان
***چپ دست***
*امید
70 کیلوگرم
1- هادی قربانی- خراسان رضوی
2- اسماعیل کاظمی- گرگان
3- حافظ محمدیآذر- آذربایجان غربی
80 کیلوگرم
1- محمد صالحی- اصفهان
2- اسماعیل کاظمی- گرگان
3- حافظ محمدیآذر- آذربایجان غربی
+80 کیلوگرم
1- محمدجواد طایفه- اصفهان
2- آریانا خسروانی- سمنان
3- سید احمد سیدابراهیمی- آذربایجان غربی
*جوانان
70 کیلوگرم
1- عرفان غلامیان- اصفهان
2- محمد درخشان- اصفهان
3- حسن فیاضی- خراسان رضوی
80 کیلوگرم
1- ابراهیم محمدتبار- مازندران
2- عرفان دبیری- لرستان
3- محمدجواد قربانزاده- خراسان رضوی
*بزرگسالان
55 کیلوگرم
1- محمد قاسمی طهمورثانی- اصفهان
2- سعید آذری- آذربایجان شرقی
3- میکائیل میرابی- گرگران
60 کیلوگرم
1- محمدحسین هاشمی- اصفهان
2- اکبر حبیبالهزاده- آذربایجان شرقی
3- حمید کدخدا- خراسان رضوی
65 کیلوگرم
1- حسین حبیبالهزاده- آذربایجان شرقی
2- سهیل فریدی- آذربایجان غربی
3- حسن جوکار- لرستان
70 کیلوگرم
1- احسام ملا ملاری- گرگان
2- سلیمان طریک- گرگان
3- یدالله دهخوارقانی- اصفهان
80 کیلوگرم
1- مصطفی مالمیر چگینی- قزوین
2- محمد هاشمی- آذربایجان شرقی
3- امین تکاور- گرگان
85 کیلوگرم
1- ابوالفضل صدیقی- آذرابیجان شرقی
2- مازیار هژبری- اصفهان
3- رادین رشیدی- آذربایجان غربی
90 کیلوگرم
1- صلاح رسول تالش- آذربایجان غربی
2- محمد ترابی- اصفهان
3- میلاد طهماسبی- خوزستان
100 کیلوگرم
1- امید سهرابی- قزوین
2- رضا ایری- گرگان
3- سید ابراهمیم قریشی- اصفهان
110 کیلوگرم
1- ایرج شاهسوند- خراسان شمالی
2- لطیف دانشمند- آذربایجان غربی
3- مهدی رمضانی- اصفهان
+110 کیلوگرم
1- ابوالفضل عبدالمالکی- سمنان
2- محمدرضا محمدزاده- آذربایجان شرقی
3- شهاب عباسی- سمنان
***پیشکسوتان (40 تا 49 سال)
70 کیلوگرم
1- ایوب مالکزاده- آذربایجان غربی
2- علیرضا احمدی- سمنان
3- مهدیار آرین- مرکزی
80 کیلوگرم
1- رضا ریحانی- خراسان شمالی
2- مجتبی آدینه- مرکزی
3- کمال حسینی- کردستان
90 کیلوگرم
1- امیر صالحی- اصفهان
2- رسول جامی- فارس
3- مصطفی رجبی- سمنان
+90 کیلوگرم
1- حمید محمدیپور- یزد
2- قنبر قاسمی- سمنان
3- جعفر عاطفه- خراسان رضوی
***(50 تا 59 سال)
80 کیلوگرم
1- محمدجواد ایزدی- فارس
2- ولی پیوندیپور- قزوین
3- مسعود مولوی- مرکزی
+80 کیلوگرم
1- محمدحسین لطفآبادی- یزد
2- محمدرضا خانلاری- آذربایجان شرقی
3- ابوالفضل شایسته- اصفهان
- نتایج تیمی جوانان در گروه راست دست
1- اصفهان- 41 امتیاز
2- آذربایجان شرقی- 30 امتیاز
3- آذربایجان غربی- 15 امتیاز
- نتایج تیمی جوانان در گروه چپ دست
1- اصفهان- 37 امتیاز
2- خراسان رضوی- 37 امتیاز
3- مازندران- 17 امتیاز
- نتایج تیمی بزرگسالان در گروه راست دست
1- اصفهان- 71 امتیاز
2- آذربایجان شرقی- 61 امتیاز
3- سمنان- 38 امتیاز
- نتایج تیمی بزرگسالان در گروه چپ دست
1- اصفهان- 81 امتیاز
2- آذربایجان شرقی- 56 امتیاز
3- آذربایجان غربی- 39 امتیاز
- نتایج تیمی پیشکسوتان در گروه راست دست
1- سمنان- 32 امتیاز
2- یزد- 22 امتیاز
3- اصفهان- 20 امتیاز
- نتایج تیمی پیشکسوتان در گروه چپ دست
1- سمنان- 24 امتیاز
2- فارس- 24 امتیاز
3- یزد- 20 امتیاز
نظر شما