یکشنبه 3 تیر 1397 | به روز شده: 38 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 6 شهریور 1396 - 19:15:17 | کد مطلب: 380519 چاپ
معاون اجتماعی وزارت بهداشت در اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت

هنرمندان کشور در حوزه سلامت دغدغه‌های زیادی دارند‌

زندگی > سلامت - همشهری آنلاین:
معاون اجتماعی وزیر بهداشت گفت: آثار ارسال شده به این دوره از جشنواره فیلم سلامت نشان داد که هنرمندان ما تا چه حد در حوزه بهداشت و سلامت، دغدغه دارند و پزشکان نیز علاقه‌مند هستند در این مراسم حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، معاون اجتماعی وزارت بهداشت با اشاره به تشکیل معاونت اجتماعی در وزارت بهداشت در دولت یازدهم، گفت: ایجاد این معاونت با این هدف انجام شد که بتواند مشارکت آحاد مردم، اقشار مختلف و البته جامعه هنری را در حوزه سلامت جلب کند.

دکتر سید محمدهادی ایازی در مراسم اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت، با بیان این‌که خوشحالیم که توانستیم هنرمندان و پزشکان را در یک جشنواره در کنار هم جمع کنیم، افزود: آثار ارسال شده به این دوره از جشنواره نشان داد که هنرمندان ما تا چه حد در حوزه بهداشت و سلامت، دغدغه دارند و پزشکان نیز علاقه مند هستند در این مراسم حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: سال گذشته و در زمان برگزاری اولین دوره جشنواره فیلم سلامت وعده دادیم که جشنواره را سالیانه برگزار کنیم اما برخی گفتند جشنواره موضوعی را نباید سالانه برگزار کرد. با این حال ما تصمیم گرفتیم که سالانه برگزار شود.

دکتر ایازی یادآور شد: موسسه «آوای هنر سلامت» در دولت یازدهم در وزارت بهداشت برای حمایت از جامعه فرهنگی و هنری ایجاد شد تا آثاری را در زمینه سلامت تولید کند و به ارتقای دانش مردم در حوزه سلامت و توانمندتر شدن آن‌ها کمک کند.