سه شنبه 26 تیر 1397 | به روز شده: 25 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 19 شهریور 1396 - 14:23:41 | کد مطلب: 381593 چاپ

زنجان قهرمان بدمینتون نوجوانان پسر کشور شد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
تیم زنجان قهرمان سی و چهارمین دوره مسابقات بدمینتون نوجوانان پسر کشور در شهرستان سمنان شد.

دیدار فینال سی و چهارمین دوره مسابقات بدمینتون پسران کشور، رده سنی نوجوانان، گرامیداشت شهید مدافع حرم " محسن حججی " روز جمعه ۱۷ شهریور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد و در پایان این مسابقه تیم زنجان با پیروزی برابر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، دیدار فینال این رقابت‌ها بین تیم‌های زنجان و تهران برگزار شد و در پایان این مسابقه تیم زنجان با نتیجه ۳ بر ۲ با پیروزی برابر حریف خود به مقام نخست دست یافت، تیم تهران دوم شد و تیم‌های فارس و همدان مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

سی و چهارمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی پسران کشور رده سنی نوجوانان، گرامیداشت شهید مدافع حرم " محسن حججی " در قسمت تیمی با شرکت ۱۸۰ بازیکن از ۳۰ استان کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد.

در قسمت یک نفره نیما رستم‌پور از تهران در فینال با پیروزی برابر سینا جاویدی از تهران به مقام قهرمانی دست یافت و شایان رضا روبابی از کردستان به همراه محمدحسن نقدی از مرکزی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قسمت دونفره تیم دونفره آراد بحری و محسن معصومی از زنجان در فینال با شکست تیم دو نفره امیرحسین فاخر و مهدی پرهون از فارس به مقام نخست دست یافت و تیم‌های دونفره پویا حیدری و رهام شیخ‌حسنی از تهران به همراه محمد زرچی و مهدی رضایی از خراسان رضوی مقام سوم مشترک را کسب کردند.

لازم به ذکر است که تیم فارس کاپ مقام سومی خود و همچنین امیرحسین فاخر و مهدی پرهون از فارس مدال نقره خود را به خانواده شهید حججی اهدا کردند.