چهارشنبه 2 خرداد 1397 | به روز شده: 33 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 21 شهریور 1396 - 13:16:05 | کد مطلب: 381852 چاپ

علی مسگرها و وحیدرضا وحدتی تیم ملی ایران در رالی خاورمیانه شیراز را تشکیل دادند

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
تصمیم نهایی از سوی کمیته فنی رالی برای انتخاب اعضای تیم ملی ایران در مسابقه رالی خاورمیانه شیراز اعلام شد و علی مسگرها به عنوان راننده و وحیدرضا وحدتی به عنوان نقشه ‌وان این تیم مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني، پس از تشكيل جلسه كميته فني رالي و انتخاب آقايان هرمز كلهر، اشكان مسگرها و محمدمهدي ابوترابيان برای اعزام به اردوی آمادگی ترکیه و انجام تست‌های فنی در هفته گذشته، در نهایت با تصمیم این کمیته و بر اساس گزارش آزمون‌های مهارتی و فنی اورهان آوجی اوغلو، قهرمان چند دوره از مسابقات رالی ترکیه و مقام‌دار در رالی‌های اروپایی، گزينه برتر اين كميته، اشکان مسگرها معرفی شد و با توجه به تجربیات و توان فنی در نقشه‌خوانی رالی، وحیدرضا وحدتی نیز به این تیم اضافه شد.

گزارش اورهان آوجی اوغلو حکایت از توان فنی و آمادگی بالای هر سه راننده ایرانی دارد که با نهایت دقت و وسواس زیاد در نحوه گزینش رانندگان، علی مسگرها با فاصله‌ای اندک نسبت به دو راننده دیگر توانست از پس آزمون‌های در نظر گرفته شده برآید.

همچنین براساس اعلام کمیته فنی رالی، خودروی تجهیز شده ایران برای شرکت در این رویداد بین‌المللی به شیراز رسیده و تمرینات نهایی تیم رالی ایران در حال برگزاری است.