سه شنبه 2 آبان 1396 | به روز شده: 1 ساعت و 38 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 16 مهر 1396 - 10:22:46 | کد مطلب: 384468 چاپ

فارس به عنوان قهرمانی دوچرخه‌سواری جانبازان و معلولین کشور دست یافت

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
نهمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور دوچرخه‌سواری جانبازان و معلولین که به میزبانی زنجان برگزار شد، با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات 33 ورزشکار از 13 استان کشور طی دو روز از 12 تا 14 مهر ماه در سه رشته به میزبانی زنجان با هم به رقابت پرداختند.

در پایان مسابقات این دوره و با احتساب مجموع امتیازات ورزشکاران، تیم‌های برتر به شرح زیر معرفی شدند:

مقام اول: تیم فارس، 75 امتیاز

مقام دوم: تیم تهران، 71 امتیاز

مقام سوم: تیم آذربایجان شرقی، 62 امتیاز

مقام چهارم: تیم خراسان رضوی، 59 امتیاز

مقام پنجم: تیم زنجان، 56 امتیاز

برترین‌های بخش انفرادی نیز به تفکیک رشته‌ها به شرح زیر مشخص شدند:

  • رقابت‌های بخش یک کیلومتر

کلاس C1 و C2

مقام اول: بهرام سلیمانی، فارس

مقام دوم: حجت صیاد، فارس

مقام سوم: منصور حیدری، آذربایجان شرقی

کلاس C3

مقام اول: آرش خزائی، تهران

مقام دوم: اسماعیل قاسمی، آذربایجان شرقی

مقام سوم: حسن اسلام، مازندران

کلاس C4

مقام اول: علیرضا قاسمی، تهران

مقام دوم: اکبر لطفی، کرمان

مقام سوم: عباس کشاورز، فارس

کلاس C5

مقام اول: مهدی محمدی، زنجان

مقام دوم: علی رضایی، مازندران

مقام سوم: علی سلطانی، اردبیل

  • رقابت‌های بخش استقامت

کلاس C1 و C2

مقام اول: بهرام سلیمانی، فارس

مقام دوم: حجت صیاد، فارس

مقام سوم: منصور حیدری، آذربایجان شرقی

کلاس C3

مقام اول: آرش خزائی، تهران

مقام دوم: اسماعیل قاسمی، آذربایجان شرقی

مقام سوم: حسن اسلامی، مازندران

کلاس C4

مقام اول: علیرضا قاسمی، تهران

مقام دوم: اکبر کریمی، زنجان

مقام سوم: اکبر لطفی، کرمان

کلاس C5

مقام اول: مهدی محمدی، زنجان

مقام دوم: صابر رحیم‌پور، گیلان

مقام سوم: علی رضائی، مازندران

  • رقابت‌های بخش تایم تریل انفرادی

کلاس C1 و C2

مقام اول: بهرام سلیمانی، فارس

مقام دوم: حجت صیاد، فارس

مقام سوم: پرهام سیما، آذربایجان شرقی

کلاس C3

مقام اول: آرش خزائی، تهران

مقام دوم: اسماعیل قاسمی، آذربایجان شرقی

مقام سوم: حسن اسلامی، مازندران

کلاس C4

مقام اول: علیرضا قاسمی، تهران

مقام دوم: اکبر کریمی، زنجان

مقام سوم: مسلم مظفری، خراسان رضوی

کلاس C5

مقام اول: مهدی محمدی، زنجان

مقام دوم: علی سلطانی، اردبیل

مقام سوم: علی رضائی، مازندران