سه شنبه 2 آبان 1396 | به روز شده: 1 ساعت و 37 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 17 مهر 1396 - 11:50:45 | کد مطلب: 384599 چاپ

آسان پرداخت قهرمان مرحله دوم دو و میدانی باشگاه‌های کشور شد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
تیم آسان پرداخت به عنوان نخست مرحله دوم رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور دست یافت. یک رکورد باشگاهی جابجا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسيون دو و ميداني، مرحله دوم رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که با حضور 200 ورزشکار در قالب 11 تیم باشگاهی از صبح روز شنبه 15 مهر در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، با قهرمانی تیم آسان پرداخت به پایان رسید. تیم نفت تهران به عنوان نایب قهرمانی رسید و ذوب آهن اصفهان نیز در جایگاه سوم ایستاد.

در جریان برگزاری این دوره از رقابت‌ها حسین کیهانی از تیم نفت تهران با ثبت زمان 3:53.39 دقیقه رکورد باشگاهی این ماده را بهبود بخشید.

لازم به یادآوری است تیم‌های آسان پرداخت، نفت تهران و ذوب آهن اصفهان در مرحله نخست نیز به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را کسب کرده بودند.

اسامي برترین‌های هر ماده به شرح زیر است:

 

  • 20 کیلومتر پیاده‌روی:

1- حمیدرضا زورآوند - نفت تهران - 1:28.44 ساعت
2- محمد ماهی - مقاومت - 1:34.28 ساعت
3- آرمین شاه‌ملکی - آسان پرداخت - 1:37.07 ساعت

  • 110 متر با مانع:

1- میلاد سیار - نفت تهران - 14.37 ثانیه
2- آرمین سبحانی - آسان پرداخت - 15.02 ثانیه
3- علی کشاورز - مقاومت - 15.05 ثانیه

  • 400 متر:

1- علی خدیور - آسان پرداخت - 46.45 ثانیه
2- میلاد رمضانی - ذوب آهن اصفهان - 48.05 ثانیه
3- مهدی رحیمی - ذوب آهن اصفهان - 48.50 ثانیه

  • 1500 متر:

امیر مرادی - ذوب آهن اصفهان - 3:48.21 دقیقه
مسلم نیادوست - نفت تهران - 3:48.65 دقیقه
همایون همتی - آسان پرداخت - 3:49.12 دقیقه

  • 100 متر:

1- محمد چشمه‌زار - آسان پرداخت - 10.47 ثانیه
2- رضا قاسمی -نفت تهران - 10.49 ثانیه
3- مهران حسینی - ذوب آهن اصفهان - 10.80 ثانیه

  • پرتاب دیسک:

1- احسان حدادی - پرتاب دیسک - آسان پرداخت - 65.66 متر
2- محمد صمیمی - آسان پرداخت - 56.95 متر
3- بهنام شیری - ذوب آهن اصفهان - 56.83 متر

  • پرتاب وزنه:

1- علی ثمری - نفت تهران - 19.25 متر
2- عبدالله جمشیدی - ذوب آهن اصفهان - 18.79 متر
3- محمدحسین اسکندری - آسان پرداخت - 18.41 متر

  • پرش ارتفاع:

1- کیوان قنبرزاده - نفت تهران - 2.15 متر
2- محمدرضا وظیفه‌دوست - آسان پرداخت - 2.10 متر
3- سیاوش سلیمی - ذوب آهن اصفهان - 2.05 متر

  • پرش سه‌گام:

1- میلاد دریساوی - ذوب آهن اصفهان - 16.12 متر
2- وحید صدیق - نفت تهران - 15.89 متر
3- امیر هزامی - زعفران مختاری زاوه - 15.10 متر

  • 5000 متر:

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 14:48.24 دقیقه
2- محمدجواد صیادی - آسان پرداخت - 14:49.70 دقیقه
3- حسن عابدی - نفت تهران - 14:55.92 دقیقه

  • 4 در 100 متر امدادی:

1- آسان پرداخت - 42.22 ثانیه
2- نفت تهران - 42.66 ثانیه
3- ذوب آهن اصفهان - 42.67 ثانیه

  • نیمه ماراتن:

1- محمدجعفر مرادی - آسان پرداخت - 1:16.56 ساعت
2- حسن صالحی امین - مقاومت - 1:17.47 ساعت
3- احسان زینی‌وند - ذوب آهن اصفهان - 1:17.55 ساعت

  • 800 متر:

1- امیر مرادی - ذوب آهن اصفهان - 1:50.06 دقیقه
2- مصطفی ابراهیمی - نفت تهران - 1:50.39 دقیقه
3- پژمان یارولی - آسان پرداخت - 1:50.60 دقیقه

  • 400 متر با مانع:

1- میلاد رمضانی - ذوب آهن اصفهان - 52.60 ثانیه
2- مهدی پیرجهان - ذوب آهن اصفهان - 52.83 ثانیه
3- رضا ملک‌پور - نفت تهران - 53.67 ثانیه

  • پرتاب نیزه:

1- امید تاجی - آسان پرداخت - 73.13 متر
2- ایوب آرخی - نفت تهران - 69.98 متر
3- صادق خادمی - ذوب آهن اصفهان - 68.66 متر

  • پرش با نیزه:

1- محمد بنی‌آدم - نفت تهران - 4.80 متر
2- محمدمحسن ربانی - آسان پرداخت - 4.20 متر
3- حسین فلاح - آسان پرداخت - 4.00 متر
3- علی محبی - ذوب آهن اصفهان - 4.00 متر
3- سجاد احمدی - مقاومت - 4.00 متر
3- علی دهقان منشاوی - آسان پرداخت - 4.00 متر

* 4 ورزشکار مشترکا به عنوان سومی دست یافتند.

  • 200 متر:

1- محمد چشمه‌زار - آسان پرداخت - 20.95 ثانیه
2- علی خدیور - آسان پرداخت - 20.97 ثانیه
3- رضا قاسمی - نفت تهران - 21.57 ثانیه

  • پرتاب چکش:

1- رضا مقدم - نفت تهران - 69.12 متر
2-اکبر هلالی - مقاومت - 60.72 متر
3- فرهاد ابراهیمی - مقاومت - 53.26 متر

  • 3000 متر با مانع:

1- حسین کیهانی - نفت تهران - 8:53.39 دقیقه
2- همایون همتی - آسان پرداخت - 9:08.02 دقیقه
3- خلیل ناصری - آسان پرداخت - 9:15.15 دقیقه

  • 10000 متر:

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 31:30.37 دقیقه
2- حسن عابدی - نفت تهران - 31:33.21 دقیقه
3- محمدجواد صیادی - آسان پرداخت - 31:47.69 دقیقه

  • ده‌گانه:

1- رضا دودانگه - عقاب نیروی هوایی - 5787 امتیاز
2- رضا مرادی - نفت تهران - 5564 امتیاز
3- منوچهر حبیبی - تبریز - 5268 امتیاز

  • 4 در 400 متر امدادی:

1- نفت تهران - 3:14.74 دقیقه
2- ذوب آهن اصفهان - 3:14.75 دقیقه
3- آسان پرداخت - 3:17.33 دقیقه

  • پرش طول:

1- محمد قائدزاده - فضای سبز بوشهر - 7.49 متر
2-علیرضا خالدی - آسان پرداخت - 7.19 متر
3- وحید صدیق - نفت تهران - 7.12 متر

  • نتایج تیمی:


1- آسان پرداخت: 215 امتیاز
2- نفت تهران: 200 امتیاز
3- ذوب آهن اصفهان: 165.5 امتیاز
4- مقاومت: 122 امتیاز
5- عقاب نیروی هوایی: 75 امتیاز
6- زعفران مختاری زاوه: 28 امتیاز
6- اداره بهداشت نیروی هوایی: 28 امتیاز
8- تبریز: 23 امتیاز
9- فضای سبز بوشهر: 18 امتیاز
10- خورستان: 1 امتیاز