سه شنبه 1 آبان 1397 | به روز شده: 6 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 23 آبان 1396 - 10:38:58 | کد مطلب: 388440 چاپ

شهرداری تهران پذیرای خانواده مجروحان زلزله کرمانشاه

شهر  > شهری - همشهری آنلاین:
همراه‌سراهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تمام ظرفیت پذیرای خانواده مصدومان زلزله اعزامی به بیمارستان های تهران است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، رضا قدیمی، مدیرعامل این سازمان اعلام کرد: ظرفیت همراه‌سراهای تهران در قالب اجاره  مهمانپذیرهای مناسب و نزدیک به مراکز درمانی از امشب تا صد در صد افزایش پیدا می‌کند.

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران افزود: سازماندهی یک تیم بزرگ مددکاری اجتماعی متشکل از کارشناسان متخصص و زبده ی سازمان مذکور جهت ارایه مشاوره به این عزیزان، از دیگر خدمات شهرداری تهران خواهد بود.

قدیمی با اشاره به توصیه و تاکید شهردار تهران اظهار داشت: در خصوص کمک به هموطنان آسیب دیده در زلزله ی اخیر، سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در حال تدوین فوری پیشنهادات اجتماعی و پیوست های مددکاری مرتبط است.

وی خاطرنشان کرد: اولین اقدام عملی این برنامه ریزی، افزایش ظرفیت ٣٠٠ نفری همراه سراهای بیمار در فاز نخست است و در صورت بالارفتن تقاضا، این رقم به صورت نامحدود قابل افزایش است.

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در همین راستا گفت: مردم و خیرین تهرانی داوطلب می‌توانند جهت پذیرایی و اطعام این میهمانان عزیز به روش تماس با شماره ی مستقیم ٤٣٧٩ اقدام و نذورات و کمک های خود را مستقیما تقدیم این هموطنان کنند.

همراه‌سرا، مهمانسراهایی است که توسط شهرداری تهران برای پذیرایی از خانواده های کم توان غیر تهرانی که در بیمارستانهای تهران بستری هستند راه اندازی شده است.