سه شنبه 24 مهر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 36 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 18 آذر 1396 - 18:28:35 | کد مطلب: 391923 چاپ

دلایل ناراحتی شفر؛ افتخاری توضیح داد

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
سرمربی استقلال به دلیل لغو اردوی دوبی از مدیریت باشگاه ناراحت است اما افتخاری در خصوص این موضوع توضیح داد.

به گزارش ایسنا، یک روز قبل از مصاف استقلال و سپاهان، وینفرد شفر در نشست خبری خود اعلام کرد که تیمش اردویی تدارکاتی را در دوبی برگزار می‌کند تا برای نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر آمادگی بیشتری داشته باشد. با این‌حال بعد از این نشست خبری او با افتخاری صحبتی داشت و آن‌جا مدیرعامل استقلال به او گفت که امکان سفر به دوبی و برگزاری اردوی تدارکاتی وجود ندارد. این مساله باعث عصبانیت شدید شفر شد و بحث او با افتخاری به نتیجه مد نظر شفر نرسید تا استقلالی‌ها در تهران بمانند.

در همين حال مدير عامل استقلال درپاسخ به این سوال که گفته می‌شود شفر اعتراضاتی به او داشته است گفت: خود شفر صحبت می‌کند و تکذیب می‌کند. این حرف‌ها را در می‌آورند تا یک بازاری برایشان ایجاد شود. مشکل خاصی وجود ندارد.

افتخاری در پاسخ به این سوال که آیا درست است که او با شفر دیدار نکرده است، گفت: من سه روز پیش با ایشان جلسه‌ای در هتل المپیک داشتم. کارها را هماهنگ کردیم. ما یکسری بازیکن سرباز و دانشجو داشتیم و نشد مجوز خروجشان را بگیریم. اردوی تیم هم در ایران برگزار می‌شود.

او درباره پرداختی‌های تیمش اظهار کرد: ما قرار است ۲۰ درصد بدهیم تا پرداختی‌ها ۵۰ درصد بشود. پول شفر را هم دو، سه روز دیگر می‌دهیم.