یکشنبه 29 مهر 1397 | به روز شده: 7 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 16 دی 1396 - 14:19:50 | کد مطلب: 394692 چاپ

راموس: ایران را باید جدی گرفت

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
مدافع با تجربه رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا به نیکی از تیم ملی ایران یاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مارکا، سرخیو راموس یکی از ستاره‌های تیم ملی اسپانیا درباره حضور در گروه دوم مسابقات جام جهانی 2018 روسیه گفت: ما پرتغال، قهرمان اروپا را داریم و آنها یکی از قوی‌ترین تیم‌ها هستند. اما ما همه حریفانمان را جدی می گیریم. ایران و مغرب شایسته احترام هستند، آنها با شایستگی به این رقابت‌ها راه یافته اند و به همین خاطر ما باید آنها را جدی بگیریم. در بازی اول با پرتغال بازی داریم که بازی سختی برای ما است، با این حال می‌خواهیم برنده این دیدار شویم تا در ادامه و در بازی‌های بعدی با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم. پرتغال تیم خیلی خوبی است و کریستیانو رونالدو را دارد که تعیین‌کننده است، ولی آنها فقط به رونالدو خلاصه نمی‌شوند و تیم خیلی خوبی دارند.

او در ادامه گفت: ما به خوبی می‌دانیم جام جهانی رویدادی بزرگ است و موفقیت در آن بسیار سخت است، ولی تمام تلاش خودمان را برای موفقیت به کار خواهیم بست. ما در انتخابی جام جهانی به خوبی عمل کرددیم و توانستیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. شرایط تیم ملی اسپانیا خوب است و بازیکنان خوبی را نیز در ترکیب خود داریم. ما از الان برای رسیدن به موفقیت در این دوره تلاش خواهیم کرد.

سرخیو راموس در بازی دوستانه ماه آینده تیم ملی اسپانیا که برابر آلمان خواهد بود، می‌تواند برای ۱۵۰مين بار برای تیم ملی کشورش به میدان برود که به همین خاطر بازی خاصي برای راموس محسوب می‌شود.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در گروه دوم رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه در کنار تیم های پرتغال، ایران و مغرب قرار دارد.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 ورزشگاه در 11 شهر مسکو، کالینین‌گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود، سامارا، سارانسک، روستوف، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.