یکشنبه 29 مهر 1397 | به روز شده: 3 ساعت و 16 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 11 بهمن 1396 - 17:20:17 | کد مطلب: 397074 چاپ

۱۱ بهمن؛ محورهایی که هنوز مسدود هستند

اجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محورهایی را که هنوز به واسطه بارش‌های اخیر مسدود هستند اعلام کرد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور، گفت: در حال حاضر در باند جنوبی آزادراه تهران ـ کرج (از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) و در ادامه از باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین (از پل استاندارد تا پل فردیس) ترافیک مشاهده می شود. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

وی درباره محورهای مسدود شده در سطح کشور به انسداد محور اولنگ -شاهرود در استانهای گلستان و سمنان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان و محور یاسوج-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به علت بارش برف مسدود هستند و شهروندان می توانند از محور یاسوج-سمیرم-پادنا به عنوان محور جایگزین استفاده کنند. همچنین در استان های اردبیل و گیلان محور پونل -خلخال به علت بارش شدید برف و عدم ایمنی کافی مسدود است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور درخصوص محدودیت‌های ترافیکی سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز ادامه داد: در استان البرز (محورکرج-چالوس حدفاصل کیلومترصفر تا 75)تا اسفند سال جاری در روزهای شنبه , یکشنبه , دوشنبه و سه شنبه(از ساعت8 صبح تا 17)و روزهای چهارشنبه (از ساعت 8 صبح تا 12) عملیات آسفالت کاری را خواهیم داشت. همچنین غرب استان تهران(محور قدیم تهران-قم حدفاصل 15تا48)تا 20 اسفند سال جاری روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه (از ساعت 8صبح تا 18) و روزهای سه شنبه (از ساعت 8صبح تا 14)-عملیات جاده‌ای و همزمان با عبور ترافیک را خواهیم داشت.

وی افزود: در استان‌های البرز و مازندران محور کرج-چالوس تا تاریخ 20 اسفند سال جاری روزهای شنبه-یکشنبه-دوشنبه و سه شنبه هر هفته جهت انجام عملیات راهسازی در حوزه استان مازندران از ساعت 21:30 و در حوزه استان البرز از ساعت 23 الی 5 بامداد روز بعد مسدود خواهد بود همچنین محور هراز محدوده تونل امامزاده هاشم؛ از تاریخ 20 دیماه لغایت 15 اسفندماه به استثنای ایام الله 22 بهمن (از تاریخ 96/11/19 الی 96/11/24 ) به منظور رفع مشکلات ناشی از نفوذ آب و ایمن سازی تونل, همه روزه بصورت 24 ساعته مسدود خواهد شد. در زمان انسداد تردد از محور قدیم هراز, محدوده گردنه امامزاده هاشم انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: در استان یزد محور مهریز به میبد کیلومتر 13 از 12 دیماه سال جاری به مدت یکماه جهت انجام عملیات راهسازی مسدود خواهد بود. در زمان انسداد تردد از کنارگذر صورت می‌پذیرد.