یکشنبه 28 مرداد 1397 | به روز شده: 18 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 16 بهمن 1396 - 01:32:02 | کد مطلب: 397417 چاپ
سرلشکر جعفری:

مردم امسال حضور پرشورتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با توجه به دشمنی دشمنان علیه انقلاب اسلامی امسال مردم حضور پرشورتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی کل سپاه، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری روز یکشنبه در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه جلوه‌های تحول دانشگاه جامع امام حسین(ع) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه پاسداران براساس قانون اساسی حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.

وی اضافه کرد: انقلاب یک موجود زنده، پویا و در حال پیشرفت است و دشمنان و دوستان زیادی دارد. این پویایی انقلاب اسلامی ایجاب می‌کند تا تمام دستگاه‌هایی که می‌خواهند این انقلاب را پیش ببرند ویژگی پویایی و به روز شوندگی را داشته باشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بر همین اساس سپاه پاسداران که حافظ دستاوردهای انقلاب است بدون اتکا به فعالیتهای علمی و تحقیقاتی نمی‌تواند به درستی به ماموریت خود ادامه دهد و دانشگاه امام حسین(ع)که دانشگاه سازمانی و پیشتیبان سپاه است باید دائم در حال تحول و به روز شوندگی باشد.

سرلشکر جعفری توضیح داد: چند سالی است که به همت فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) حرکت جدیدی شروع شده تا این دانشگاه راروی ریل تحولی قرار دهد تا دانشگاه بتواند در قالب سپاه که یک نهاد انقلابی است نقش سازمانی خود را به درستی ایفا کند.

فرمانده سپاه ادامه داد: در دانشگاه امام حسین(ع) تلاشهای زیادی شده و ما امیدواریم با ادامه این اقدامات در سالهای آینده میوه این محصول تحولی را بچینیم.

وی با اشاره به 22 بهمن‌ خاطر نشان کرد: با توجه به دشمنی دشمنان علیه انقلاب اسلامی و توطئه و اغتشاشات اخیر امسال مردم حضور پرشورتری در راهپیمایی 22 بهمن خواهند داشت و پاسخ دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی را خواهند داد.

نمایشگاه جلوه‌های تحول پژوهش و فناوری سپاه امروز(یکشنبه) در دانشگاه جامع امام حسین (ع)با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتتاح شد.

در این نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشکده‌های دانشگاه جامع امام حسین (ع) در زمینه‌های مختلف نظامی، قدرت سخت، نرم، عمق‌بخشی داخلی و خارجی، علوم انسانی و زیستی به نمایش گذاشته شده است.

در آئین افتتاحیه این نمایشگاه، علاوه سرلشگر جعفری، سردار حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) و جمعی از فرماندهان و مسئولان پژوهشی و علمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشتند.