پنج شنبه 26 مهر 1397 | به روز شده: 4 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 21 بهمن 1396 - 14:10:04 | کد مطلب: 397933 چاپ

تالوکاران برتر ووشوی قهرمانی دختران رده‌های سنی کشور معرفی شدند

ورزش > کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:
تالوکاران در رقابت‌های ووشوی قهرمانی رده‌های سنی کشور (دختران) با شناخت نفرات برتر هفت فرم به کار خود پایان دادند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، رقابت‌هاي ووشوي قهرماني دختران کشور از روز دوشنبه (16 بهمن) با حضور نمايندگان تمامي استان‌ها در آکادمي ووشو آغاز شد.

در پايان رقابت‌هاي ساندا (مبارزه)، و از روز پنجشنبه تالوکاران در سه رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان تلاش خود را آغاز کردند.
نفرات برتر اين پيکارها جواز حضور در اردوي تيم ملي جوانان را کسب مي‌کنند. تيم ووشوي جوانان ايران، تيرماه سال آينده بايد در رقابت هاي قهرماني جهان در برزيل شرکت کند.

اسامي تالوکاران برتر روز نخست بدين شرح است:

  • رده سني نونهالان

*فرم چانگ چوان

1-ستايش تک‌فلاح از البرز
2- زهرا بت‌شکن از اصفهان
3-سما مرادطلب از البرز

  • رده سني نوجوانان

*فرم تاي چي چوان

1-سارا بداغي از مازندران
2-دنيا نجاتي‌فر از تهران الف
3-سارا پوراسمعيلي از يزد

*فرم چانگ چوان

1-فاطمه جزيني از اصفهان
2-حديث اميري از کهگيلويه و بويراحمد
3-اليا غرقابي از تهران الف

*فرم نان چوان

1-نازنين بازدار از اصفهان
2-مهلا سليمي از خراسان رضوي
3-آيدا موسوي از خوزستان

  • رده سني جوانان

*فرم تاي چي چوان

1-مهديه شريفيان از اصفهان
2-معصومه طهماسبي از ايلام
3-ناديا طباطبايي از خراسان رضوي

*فرم چانگ چوان

1-سيده سوگند سيدي گلشني از مازنداران
2-مبينا برخور از تهران الف
3-منيره پناهي از ايلام

*فرم نان چوان

1-مينا پناهي از اصفهان
2-سحر حاجي‌پور از البرز
3-يلدا خليلي از تهران ب

نتايج مسابقات روز دوم نيز بدين شرح است:

  • رده سني نونهالان

*فرم دائو شو

1-زهرا بت‌شکن از اصفهان
2-ثنا قادري از بوشهر
3-مطهره کاشي‌زاده از مرکزي

*فرم جين شو

1-فاطمه جعفري از يزد
2-مهشيد داميار از خوزستان
3-پارميدا فتاحي از تهران الف

*فرم گوئن شو

1-ستايش تک‌فلاح از البرز
?-حديث صباغي از اردبيل
?-هستي صديقي از کرمان

*فرم چيانگ شو

1-هانيه گلشن از اصفهان
2-زينب دشت‌آبادي از يزد
?-سما مرادطلب از البرز

  • رده سني نوجوانان

*فرم دائو شو

1-فاطمه جزيني از اصفهان
2-زهرا جليلي از البرز
3-عسل برمکي از مازندران

*فرم جين شو

1-نيلوفر مختارپور از چهار محال و بختياري
?-فاطمه قائني از البرز
3-اليا غرقابي از تهران الف

*فرم نن دائو

1-نازنين بازدار از اصفهان
2-مطهره صالحي‌زاده از سمنان
3-مهلا سليمي از خراسان رضوي

*فرم تاي چي جين

1-مريم باقري از بوشهر
2-مريم قاسمي از خراسان رضوي
3-سارا پوراسمعيلي از يزد

  • رده سني جوانان

*فرم جين شو

1-منيره پناهي از ايلام
2-مبينا برخور از تهران الف
?-ريحانه خليليان از تهران

*فرم دائو شو

1-سيده سوگند سيد گلشني از مازندران
2-مهسا سجادي از کهگيلويه و بوير احمد
?-عسل هاروني از تهران الف

*فرم نن دائو

1-مينا پناهي از اصفهان
2-سحر حاجي‌پور از البرز
3-يلدا خليلي از تهران ب