یکشنبه 1 مهر 1397 | به روز شده: 34 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 17:52:16 | کد مطلب: 400916 چاپ
رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا:

رهبری بر ارتقای سیاست‌ها و خدمات دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا تاکید دارند

دفاع > امنیت - همشهری آنلاین:
رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در جلسه معارفه حجت الاسلام علی سعیدی به عنوان رئیس دفتر عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا گفت: رهبری بر ارتقای سیاست ها و خدمات دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا تاکید دارند.

به گزارش ستاد کل نیروهای مسلح، رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در جلسه معارفه رئیس دفتر عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا پیام انتصاب حجت الاسلام علی سعیدی را به عنوان رئیس دفتر عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا قرائت کرد.

سردار بسیجی محمد شیرازی دراین مراسم ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام حاج غلامرضا صفایی، برای وی در مسئولیت بعدی آرزوی موفقیت کرد.

وی درباره منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای سیاست های دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: آیت الله خامنه ای ارتقا سطح معنوی و ارتقا سطح بصیرت دینی میان فرماندهان کارکنان اعم از کادر و وظیفه در نیروهای مسلح را مهم می دانند.

این فرمانده، سیاستگذاری هماهنگی و نظارت در کنار تعامل نزدیک و هم افزایی با ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را از دیگر سیاست های فرماندهی کل قوا در این باره خواند.

وی این نشست را جلسه تکریم حجت الاسلام صفایی که خدمات شایسته و خدمات مفیدی در چند سال گذشته در این مسئولیت داشتند، دانست.

سردار شیرازی، حجت الاسلام سعیدی را یک انسان خوش فکر و باسابقه عملکرد خوب در کشور و سپاه دانست و افزود: ایشان مسئولیت های بسیار حساسی در سپاه از جمله رییس دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نیروی خالص را داشتند و بسیار موفق بودند.

وی در ادامه منویات و سفارشات رهبری در باره ارتقای خدمات این دفتر را یاد آوری کرد.

در این نشست حکم مسئولیت علی سعیدی را سردار سرلشکر محمد باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح به وی تقدیم کرد.

در این جلسه مقامات لشکری و کشوری و روحانیون حضور داشتند.