سه شنبه 24 مهر 1397 | به روز شده: 2 ساعت و 54 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 - 10:15:25 | کد مطلب: 404977 چاپ

نخستین مجموعه ورزشی آبی محله افسریه در مراحل پایانی

شهر  > شهری - همشهری‌آنلاین:
شهردار منطقه ۱۵ از اجرای مراحل پایانی نخستین مجموعه ورزشی محله افسریه خبر داد.

وحیدرضا محمدی، شهردار منطقه 15 ضمن بازدید از روند اجرایی پروژه های اولویت‌دار منطقه شامل استخر افسریه، اتصال پل 2 B تقاطع امام علی(ع) _خاوران و ورزشگاه مظاهری بر اتمام آنها در موعد مقرر تاکید کرد.

محمدی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی این منطقه افزود: محله افسریه با داشتن بیش از صد هزار نفر جمعیت ساکن و باوجود این‌که از محله‌های قدیمی تهران است، از سرانه ورزشی مناسبی برخوردار نبود و به همین دلیل دغدغه مدیریت شهری برآن شد تا به نحوی بتواند خدماتی را برای شهروندان این محله فراهم کند.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: اکنون پروژه مجموعه استخر سرپوشیده با پیشرفت 96 درصدی در زمینی به مساحت 3000 متر مربع و زیر بنای 1543متر مربع در دو طبقه با سازه فلزی در حال اجراست.

شهردار منطقه با اشاره به این‌که پروژه یادشده در مرحله محوطه سازی و موتورخانه است، گفت: امیدواریم با تأمین اعتبارات لازم، نیمه اول امسال شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.

محمدی با تاکید بر اهمیت ورزش برای همه گروه های سنی، افزود: مجموعه آبی یاد شده با امکاناتی شامل استخر بزرگسالان و کودکان، جکوزی، سونای خشک و بخار، سرویس بهداشتی، بوفه و سایر فضاهای جانبی احداث شده است.

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، پنج پروژه اولویت‌دار شامل پروژه های شهید نجفی رستگار، استخر افسریه، ورزشگاه شهید مظاهری، مسقف کردن پایانه خاوران و اتصال پل B2 امام علی (ع) به خاوران در منطقه در حال اجراست.

در همین زمینه: