چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 8 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - 12:28:30 | کد مطلب: 405409 چاپ

لرستان به عنوان قهرمانی مسابقات دو و میدانی جانبازان و معلولین کشور رسید

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
رقابت‌های قهرمانی کشور دو و میدانی جانبازان و معلولین، گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

این مسابقات در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران با حضور ۲۵۴ ورزشکار در قالب ۳۳ تیم در کلیه مواد و کلاس‌های پزشکی برگزار شد.

در پایان تیم لرستان با ۴۸ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت، تهران الف با ۴۰ امتیاز نایب قهرمان شد و عنوان سوم نیز به تیم خوزستان با ۳۸ امتیاز رسید.

عناوین پنجم تا سی و یکم نیز به ترتیب به تیم‌های کرمانشاه، اصفهان، کرمان، آذربایجان شرقی، بوشهر، زنجان، مرکزی، یزد، هرمزگان، اردبیل، کردستان، مازندران، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، خراسان رضوی، البرز، سمنان، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی، قم، تهران ب، قزوین، همدان، خراسان شمالی، گلستان و آذربایجان غربی (هر دو ۳ امتیاز)، ایلام و سیستان و بلوچستان (هر دو یک امتیاز) رسید.

رقابت های بخش بانوان نیز روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه به مدت یک روز در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد و پس از آن با بررسی نتایج به دست آمده از این دوره مسابقات، بهترین‌ها به اردوهای تیم ملی برای آمادگی بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا دعوت خواهند شد.