دوشنبه 2 مهر 1397 | به روز شده: 16 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - 19:50:15 | کد مطلب: 405478 چاپ

همشهری ۲۴ بهترین مجله سینمایی نمایشگاه مجلات ترکیه شد

موسسه همشهری > نشریه‌ها - ماهنامه سینمایی همشهری ۲۴ در نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی مجلات ترکیه جایزه بهترین مجله سینمایی را دریافت کرد.

در دومین سال حضور مجله 24 در نمایشگاه بین‌المللی مجلات ترکیه، طی مراسمی که با حضور مسئولان وزارت فرهنگ ترکیه در محل نمایشگاه برگزار شد، جایزه بهترین مجله سینمایی به ماهنامه «24»، مجله سینمایی گروه مجلات همشهری اهدا شد.
به گزارش همشهری، نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی مجلات ترکیه از 8 تا 13مه (18تا 23اردیبهشت) در استانبول برگزار شد و بیش از 200مجله در حوزه‌های مختلف از ترکیه، خاورمیانه، کشورهای منطقه بالکان، آسیا و آفریقا مانند بوسنی، مقدونیه، آلبانی، یونان، فلسطین، عراق، آذربایجان، هند، الجزایر و... در آن شرکت کردند.

این نمایشگاه یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های مطبوعات در منطقه است و هر سال میزبان مجلات شناخته‌‌شده و معتبر در حوزه‌های مختلف است. امسال مجلات 24، داستان، سرزمین من، دانستنیها و جوان از گروه مجلات همشهری در نمایشگاه مطبوعات ترکیه حاضر بودند. رویکرد حاکم بر این نمایشگاه معرفی و تقدیر از مهم‌ترین نشریات کشورهای اسلامی منطقه است و هر سال از نمایندگان این نشریات برای حضور در استانبول دعوت به عمل می‌آید.