شنبه 31 شهریور 1397 | به روز شده: 28 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - 11:24:36 | کد مطلب: 405499 چاپ

شهبازی در یک نفره و صادقی و بشیرزاده در دونفره قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون شدند

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
مهران شهبازی در یک نفره و صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده در دونفره قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان مردان شدند.

به گزارش فدراسیون بدمنیتون، مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان بدمینتون آقایان در روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد.

دیدار مرحله نهایی این رقابت‌ها در قسمت یک نفره بین مهران شهبازی از کردستان و سروش اسکندری از زنجان برگزار شد و در پایان این مسابقه مهران شهبازی توانست با نتیجه ۳ بر 1 به برتری دست یافته و به مقام قهرمانی قسمت برسد. سروش اسکندری از زنجان دوم شد و محمد پایروند از تهران و مهدی انصاری از زنجان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

دیدار فینال قسمت دونفره بین تیم امیر قاسمی از تهران و علبرضا قاسمی از زنجان و تیم صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده از کرمانشاه برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم صادقی و بشیرزاده خاتمه یافت و آنها به مقام قهرمانی دست یافتند.

امیر قاسمی و علیرضا قاسمی دوم شدند و تیم‌های محمدرضا باقری و علی حسین‌خانی از زنجان و زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

مهران شهبازی