سه شنبه 24 مهر 1397 | به روز شده: 5 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 5 خرداد 1397 - 06:31:00 | کد مطلب: 406399 چاپ

وزیر بهداشت از بیمارستان‌های جنوب شهر تهران بازدید کرد

زندگی > سلامت - همشهری آنلاین:
وزیر بهداشت، همزمان با هشتمین شب از ماه مبارک رمضان، از سه بیمارستان شهدای یافت آباد، شهدای هفتم تیر و فیروزآبادی در جنوب شهر تهران بازدید کرد.

به گزارش مهر، در این بازدیدها که تا بامداد جمعه به طول انجامید، وزیر بهداشت ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان‌ها، از بیماران بستری عیادت و با پرسنل این بیمارستان‌ها، گفتگو کرد.

دکتر سید حسن هاشمی از بخش‌های اورژانس، جراحی زنان، LDR، BICU، CCU و ICU بیمارستان شهدای یافت آباد بازدید و دستوراتی در جهت تامین دستگاه‌های سی تی اسکن، ام آر آی و تسریع در رفع مشکلات پروژه طرح توسعه این بیمارستان صادر کرد.

وی همچنین از بخش‌های اورژانس، ICU، طرح توسعه ۳۲۰ تختخوابی و پروژه کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی در حال ساخت بیمارستان شهدای هفتم تیر بازدید و دستور تامین تجهیزات بخش جدید ICU و نیز MRI این بیمارستان را صادر کرد.

وزیر بهداشت در نخستین ساعات بامداد جمعه نیز از بخش‌های مختلف بیمارستان فیروزآبادی شهر ری شامل اورژانس، CCU۲، کلینیک ویژه در حال ساخت، NICU و بخش در حال تجهیز BICU و همچنین طرح توسعه ۳۲۰ تختخوابی این بیمارستان که در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بازدید کرد.