جمعه 30 شهریور 1397 | به روز شده: 15 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 12 خرداد 1397 - 16:04:32 | کد مطلب: 407106 چاپ

برانکو: نگرانی من جدایی وحید امیری است

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه ۲۸ بازیکن دارد و از رفتن چند بازیکن احساس نگرانی نمی‌کند، گفت: تنها نگرانی من احتمال جدایی وحید امیری است.

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت نقل‌ و انتقالات پرسپولیس و همین طور شایعه موافقتش برای تمدید قرارداد محسن مسلمان، اظهار کرد: راجع‌ به نقل‌ و انتقالات نگرانی خاصی ندارم به جز وحید امیری. او قرار بود با ما تمدید کند که نکرده و نگرانی جدایی او هستم. بهتر است درباره وحید امیری از من سوال کنید.

او در پاسخ به سوالی درباره شایعه تمدید قرارداد محسن مسلمان با پرسپولیس، گفت‌: به راستی چرا درباره مسلمان از من سوال می‌کنید. او همانند فرشاد احمدزاده رفته و از پرسپولیس خداحافظی کرده است. محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده برای من تمام شده‌اند و دیگر درباره این بازیکنان صحبت نخواهم کرد. من از آن‌ها بابت زحماتی که در طول دوران حضورشان در پرسپولیس کشیده‌اند تشکر می‌کنم اما دیگر درباره آن‌ها صحبت نمی‌کنم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه‌ درباره این که شاید تعداد بازیکنان جدا شده از پرسپولیس بیشتر شود؟ هم گفت‌: نگران نیستم، چرا که ۲۸ بازیکن در فهرست تیم داریم و خودم را درگیر سه یا چند بازیکنی که رفته‌اند نمی‌کنم.

برانکو ایوانکوویچ همچنین درباره قرعه‌کشی لیگ هجدهم هم، گفت‌: قرعه‌کشی خوبی بود و مشکلی از این بابت نداریم و بر اساس قرعه و برنامه سازمان لیگ برابر حریفان قرار خواهیم گرفت.