دوشنبه 30 مهر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 27 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
دوشنبه 14 خرداد 1397 - 09:11:00 | کد مطلب: 407207 چاپ

دو کشته بر اثر تصادف پراید با نفت‌کش

اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
افسر کشیک سازمان آتش نشانی قزوین گفت: برخورد یک دستگاه سواری پراید با تانکر نفتکش در جاده قدیم قزوین-رشت ۲ کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین، حمیدرضا ململی افزود: این حادثه بامداد امروز (يكشنبه 13 خرداد) به وقوع پیوست.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان محمودآباد، عوامل اورژانس، هلال احمر، نیروی انتظامی و ماموران راهنمایی و رانندگی در محل حادثه، ادامه داد: در جریان این حادثه خودروی سواری پراید در مسیر حرکت به سمت قزوین با 6 سرنشین به شدت با قسمت عقب تانکر نفتکش برخورد کرده بود كه پنج تن از سرنشینان سواری پراید قبل از رسیدن ماموران آتش نشانی توسط نیروهای عملیاتی حاضر در محل از خودرو خارج شده بودند.

به گفته وی، آتش نشانان قزوین نیز بلافاصله پس از رسیدن به محل وقوع حادثه و ایمن سازی آن، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نسبت به برش بدنه درهم پیچیده خودرو پراید و خارج کردن آخرین سرنشین محبوس شده از داخل خودرو، اقدام کردند.

افسر کشیک سازمان آتش نشانی قزوین افزود: متاسفانه در این حادثه  از سرنشینان پرايد، زن و یک کودک یک ماهه جان خود را از دست داده و راننده به همراه سه سرنشین دیگر به مراکز درمانی قزوین انتقال یافتند.