جمعه 27 مهر 1397 | به روز شده: 7 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 23 خرداد 1397 - 17:10:13 | کد مطلب: 407955 چاپ

سرلشکر باقری عید فطر را به فرماندهان نظامی کشورهای اسلامی تبریک گفت

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به روسای ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارتش های کشورهای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی کل سپاه، در ابتدای پیام سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری که روز چهارشنبه صادر شد، آمده است: حلول ماه شوال المکرم و فرخنده عید سعید فطر، عید شکوفایی ایمان و فطرت الهی، جشن اخلاص و بندگی مسلمین و عید تقرب به ساحت حضرت ربوبی و سیراب شدن از چشمه زلال فیض خداوندی را به جناب عالی، نیروهای مسلح و ملت عزیزتان تبریک و شادباش می گویم.

وی در ادامه این پیام آورده است: امیدوارم در پرتو الطاف و حمایت های خداوند کریم و گسترش روزافزون وحدت و اتحاد امت اسلامی و ارتقای روابط دوستانه بین ملت ها و نیروهای مسلح کشورهای مسلمان شاهد دفع شر دشمنان قرآن و پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) از بلاد اسلامی به ویژه قدس شریف و برقراری صلح و آرامش پایدار در جغرافیای جهان اسلام باشیم.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان این پیام تبریک خطاب به روسای ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارتش های کشورهای اسلامی اضافه کرد: سلامتی و سعادت فرماندهان، کارکنان و خانواده های نیروهای مسلح آن کشور را از درگاه خدای سبحان مسئلت می کنم.