پنج شنبه 29 شهریور 1397 | به روز شده: 7 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 16 تیر 1397 - 13:42:06 | کد مطلب: 410045 چاپ

تیم تهران به مقام نخست بدمینتون قهرمانی نونهالان دختر کشور دست یافت

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
یازدهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان دختر کشور در استان خراسان جنوبی، شهر قائن برگزار شد و در پایان تیم تهران به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این مسابقات که با شرکت ۱۱۰ بازیکن نونهال دختر کشور در قالب ۱۸ استان کشور در روزهای 13 لغایت 16 تیر ماه جاری به صورت تیمی و آزاد برگزار شد، تیم تهران به مقام قهرمانی دست یافت، تیم سمنان دوم شد و تیم‌های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

علاوه بر مسابقات تیمی، مسابقات آزاد نیز در قمست یک نفره و دونفره برگزار شد که در قسمت یک نفره که با حضور ۷۴بازیکن انجام شد، فردوس فروغی از تهران به مقام نخست دست یافت، پرنیان یزدانی مقام دوم را به خود اختصاص داد و حنانه رجبی از سمنان و آیدا عنایتی از خراسان رضوی مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

در قسمت دونفره نیز که با حضور۱۸ تیم دونفره برگزار شد، نازین عسکری و مریم زارع‌شاهی از یزد به مقام نخست دست یافتند، تیم فاطمه احمدیان و فاطمه زارع از آذربایجان شرقی دوم شد و تیم‌های دونفره مانیا یکرنگ خانی و درسا منتظری از تهران و یاسمن برزگران و غزل جوینی از خراسان شمالی مقام سوم مشترک را به دست آورند.