دوشنبه 23 مهر 1397 | به روز شده: 29 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 16 مرداد 1397 - 18:50:54 | کد مطلب: 413040 چاپ

قرارداد ۹۲ میلیارد تومانی عمر عبدالرحمان با الهلال برای یک فصل

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
مبلغ قرارداد عمر عبدالرحمان و باشگاه الهلال ۳۲ میلیون ریال عربستان معادل ۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. این قرارداد برای یک فصل است.

به گزارش ورزش سه، عمر عبد‌الرحمان پس از سال‌ها بازی برای بنفش پوشان امارات سرانجام از این تیم جدا و به الهلال عربستان پیوست. این انتقال در حالی رقم خورد که کمتر کسی باور می‌کرد مو فرفری فوتبال امارات از العین جدا شود چرا که در سال‌های اخیر پیشنهادات مختلفی از تیم‌های اروپایی برای او رسیده بود اما العینی‌ها به هر قیمتی او را در جمعشان نگه داشته بودند.

ولی این بار پیشنهاد الهلال آنقدر جدی، هیجان انگیز و نجومی بود که تیم محبوب امارات نتواند مقابلش ایستادگی کند. آبی‌های ریاض با پیشنهاد ۳۲ میلیون ریالی سراغ عمر عبدالرحمان آمدند و توانستند او را به خدمت گیرند. به عبارت دیگر قرارداد وي و الهلال ۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که بسیار شگفت انگیز به نظر می‌رسد.

نکته جالب این که الهلال این رقم را تنها برای یک فصل به عمر می‌پردازد و نکته جالب‌تر این که باشگاه الهلال او را به طور قرضی به خدمت گرفته و ستاره فوتبال امارات تا ۲۰۲۱ با العین قرارداد دارد.

الهلال فصل گذشته در مجموع عملکرد نسبتا ضعیفی از خود نشان داد و حالا با مدیریت سامی الجابر میخواهد بار دیگر همان تیم قدرتمند همیشگی باشد.

عمر ۲۶ ساله متولد کشور عربستان است اما در این سال‌ها تنش‌های زیادی با سعودی‌ها داشته است. او از سال ۲۰۰۸ در تیم اول العین بازی می‌کرد و جزو برترین بازیکنان تیمش بود.