جمعه 27 مهر 1397 | به روز شده: 2 ساعت و 34 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 17:02:32 | کد مطلب: 413091 چاپ

تهران | پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با محور ۴۵ متری کن ساخته شد

شهر  > شهری - همشهری‌آنلاین:
عملیات سازه‌ای پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با محور ۴۵ متری کن به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش‌آبادی، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق، در تشریح روند پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش‌های پروژه، از اتمام عملیات جدول‌گذاری در پل‌های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن خبر داد و گفت: اجرای عملیات خاکریزی در محدوده‌های شرقی و غربی این تقاطع براي فراهم ساختن شرایط اتصال اتوبان تهران- ساوه به بزرگراه شهید بروجردی همچنان ادامه دارد.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی از مرز 55 درصد فراتر رفته است.

گفتنی است بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است.

یکی از مهم‌ترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود. پیش از این و در سال‌های گذشته، تقاطع‌های غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با خیابان اصغری و خیابان میرزایی تکمیل و زیر بار ترافیک رفته‌اند.