یکشنبه 1 مهر 1397 | به روز شده: 3 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 13 شهریور 1397 - 14:36:39 | کد مطلب: 415410 چاپ

مرور سریال‌های محرمی در شبکه چهار

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون - همشهری آنلاین:
شبکه چهار سیما در دهه اول محرم هر روز یک سریال خاطره‌انگیز محرمی را در قالب برنامه «ردپای عشق» به روی آنتن می‌برد.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، ویژه برنامه «ردپای عشق» به تهیه‌کنندگی حسین مروی از شب اول محرم (۱۹ شهریور ماه) هر روز یک سریال خاطره‌انگیز که در محرم سال‌های گذشته از تلویزیون به روی آنتن رفته است را در قالب یک قسمت ۱۰۰ دقیقه‌ای پخش می‌کند.

به گفته مروی ـ تهیه‌کننده ـ این برنامه با ساختار مستند نریشن تهیه و تولید می‌شود و ۱۳ سریال خاطره‌انگیز محرمی سال‌های گذشته، در قالب یک فیلم سینمایی پخش می‌شود.

وی افزود: در پخش تحلیل فیلم نگارش مطالب بر عهده منتقدانی چون احسان ناظم بکایی، نغمه خدابخش، لیلا میرهادی، رضا صائمی و نژلا پیکانیان و ... است و خوانش و گویندگی این متن‌ها را علیرضا حائری، محجوبه سادات مرتضوی و مینا کیکانی بر عهده دارند.

مروی به اسامی سریال‌ها اشاره کرد و گفت: روایت عشق، شب دهم، سفر سبز، معصومیت از دست رفته، وفا، پریدخت، آخرین دعوت، مختارنامه، نفس گرم، طفلان مسلم، عقیق، بانو و پرده نشین عناوین ۱۳ سریالی است که در «ردپای عشق» پخش و تحلیل می‌کنیم.

«ردپای عشق» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است و از ۱۹ شهریور ماه هر روز ساعت ۱۱ از شبکه چهار سیما پخش و روز بعد ساعت ۲ بامداد بازپخش می‌شود.