دوشنبه 2 مهر 1397 | به روز شده: 52 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 20 شهریور 1397 - 14:54:57 | کد مطلب: 416133 چاپ
معاون نیروی زمینی سپاه:

عملیات اخیر علیه ضد انقلاب، آمادگی سپاه را نشان داد

دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:
معاون هماهنگی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عملیات اخیر قرارگاه حمزه سیدالشهداء علیه مقر ضد انقلاب، آمادگی سپاه را نشان داد.

سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان در همایش بزرگداشت پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت ارومیه افزود: این عملیات اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی سپاه بر دشمنان و تروریست ها را آشکار کرد.

وی با تاکید بر اینکه پاسداران نظام جمهوری اسلامی ایران همواره برای دفاع از آرمان های انقلاب آماده هستند، ادامه داد: استکبار جهانی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تمام توان خود را با طرح ریزی توطئه های مختلف برای ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی به کار گرفته اما تمام نقشه های آنان با هوشیاری مردم و مسئولان نقش بر آب خواهد شد.

سردار پورجمشیدیان بر استفاده از ظرفیت ها و سرمایه های عظیم داخلی برای حل مشکلات و مسائل مختلف کشور تاکید کرد و با اشاره به ویژگی های ایثارگران افزود: ایثارگران خود را بدهکار انقلاب می دانند و تنها مطالبه آنان فداکاری و جانفشانی در راه اسلام است.

وی با تاکید بر اینکه جامعه ایثارگری باید برای مقابله با دشمنان در تمامی جبهه ها حاضر و ناظر باشند، گفت: تکلیف ایثارگری محدود به زمان و مکان و سن و سال نیست و این مسیر همچنان ادامه دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی نیز در این همایش با اشاره به اینکه دفاع مقدس هویت و اقتدار ملت ایران است، گفت: حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس جهت تروج فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است.

سرهنگ جلیل وحیدی افزود: سربازان اسلام در طول جنگ تحمیلی به صورت یکپارچه و متحد در مقابل دشمنان جمهوری اسلامی ایران ایستادند و امروز روحیه ایثار و شهادت این رزمندگان باید به جوانان منتقل شود.

به گزارش ایرنا طی روزهای اخیر مواضع ضد انقلاب و تروریست ها در مناطق مرزی پیرانشهر و شمال عراق زیر آتش توپخانه و موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و بسیاری از سرکردگان آنان زخمی یا کشته شدند.